Cizinec (2010)

Tajomné,zaujímave,so štipkou elegancie avšak príbeh slabý,v podstate v tretine filmu vieme ako to dopadne,a kto je pravý Alexander.

Rychlejší (2010)

No nič moc. Nasadenie Dwayna Johnsona bolo ako veštba,že vo filme ho nikto nezastaví a neporazí. Taký slabší priemer.

Všemocný (2011)

"Si chytrý, ale nerob tú chybu chytrých ľudí, ktorí si myslia, že nikto nemôže byt chytrejší." --> nazval by som to takým heslom celého filmu,a viac vlastne ani nemám čo dodať ..zaujalo,prekvapilo,pobavilo,takže 4*

Pařba v Bangkoku (2011)

V porovnaní s jednotkou,je toto v podstate odpad. Takmer žiadna nová myšlienka,len kopírovanie z jednotky - tým pádom bolo všetko maximalne predvídateľné. Aj napriek tomu sú momenty kde sa zasmejete,preto 3*

Neřízená střela (2010)

Nečakal som od toho veľa,ale veľmi prekvapivo,ma to nakoniec prekvapilo. Zábavne,vtipné - jednoducho "funny" a navyše vždy prekvapujúca a zároveň krásna Emily Blunt. 4*

Podfu(c)k (2000)

Snáď 50x videné,a stále super a nezabudnuteľné.

Sejmout zabijáka (2011)

Správny gangsterský mix írskeho prostredia s dávkou akcie,snaď vyzdvihnem Raya Stevensona. Vydarená snímka za 4*

S.W.A.T.: Pod palbou (2011)

Slabý podpriemer,od ktorého som čakal rozhodne viac. Bohužiaľ,neoslnilo, nezaujalo,len sklamalo. 2*

Rychle a zběsile 5 (2011)

Veľká zmena oproti starším dielom,veľký kus akcie(priam až konská dávka) zmixovanej, ako vždy s rýchlymi autami,a celkovo veľmi vydarené dielo. Justin Lin - thumbs up!

Gangsteři (2010)

Celkom podarená herecka partička, veľa noblesy a elegantnosti,avšak o to zaujimavejší príbeh. U mňa 3*