Sex ve městě (2008)

Carrie a pan Božský. Príbeh vhodný na nedeľný večer, príbeh lásky a miestami aj sranda.

Exmanželka za odměnu (2010)

Mix romantiky, a akcie hodnej riadnych gangstrov, spolu zabalené do jednej krabice, obalené vrstvou srandy a smiechu. Avšak klasický romantický americký happy-end, aký sme videli snáď už sto krát, takže divák vie v polovici filmu čo bude na konci. Veľmi prehľadné, a na prvý dojem veľmi lacné. 2*

Gamer (2009)

Nuda, veľká preveľká nuda. Gerard Butler je skvelý herec, ale toto nebolo nič pre neho.

Chceš mě, chci tě (2009)

Vtipné, drsné. miestami nechutné, zakončené sladkým romantickým happy-endom.

Let 93 (2006) (TV film)

Opis udalosti 11.septembra sa bude premieľať ešte veľmi veľmi dlho, a toto zrejme nebola posledná snímka s takouto resp. podobnou tématikou. 30%

Hancock (2008)

Komédia ako sa patrí. Veľa srandy, vtípkov, samozrejme aj dostatok akcie, príbeh lásky, sem tam nejaká akcia, a nakoniec všetko končí starým známym happyendom.

Já, legenda (2007)

Will Smith, jeden pes, a ticho. Dlhý začiatok snímky, ktorý ma takmer uspal, až neskôr trochu akcie, kde to začalo žiť. Aj napriek tomu ma to nenadchlo, a považujem to za taký slabý priemer.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Proste boj boj boj a boj. Skorumpované väznice, bohatí "papaláši" a ich hračky v podobe vytrénovanych väzňov ktorý neľútostne bojujú medzi sebou o titul najlepšieho bojovníka, a zároveň o slobodu. Vydarená snímka.

Benga v záloze (2010)

Celkom vydarený začiatok, a potom dlho nič nič nič, alebo tápanie sa v ničom, alebo len nuda.Trápna snaha o humor v celej snímke, skrášlením však nádherna Eva Mendes.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Twilight buď milujete, alebo nie. Keďže niesom 14-ročný pubertiak resp. pubertiačka, tak viem že upíri neexstujú a beriem tento film s veľkou rezervou, a reálnym pohľadom. Avšak určite vydarenejšia snímka, ako Twilight prvý.