Na hraně temnoty (2010)

Mel Gibson sľuboval dobrý fimový zážitok, avšak prekvapenie prišlo hneď na začiatku krutou smrťou jeho dcéry, a potom viac menej nič. Príbeh o tajnej práci, s nukleárnym hrdinom, a typická americká čestná hrdinka ktorá umrela pre svoju dobrotu. 60%

Suprhrdina (2008)

Sto ľudí, sto chutí. Bohužiaľ, snaha o paródiu viac menej nezaujala, avšak pri odmyslení trápnych vtipov a scén sa našlo aj zopár vtipných scén ktoré zato stáli. 1*

Bathory (2008)

Tak veľmi ospevovaný, česko slovenský veľkofilm v podaní váženeho Juraja Jakubiska. Tak som si teda našiel čas, skočil do kina, s akým takým očakávaním. Avšak prišlo sklamanie, v podobe nezáživneho filmu, takmer bez zážitku, oceniť možno zrejme len snahu slovenského režiséra že sa na niečo takéto vôbec podujal. 1*

Charlieho andílci (2000)

Priznajte sa, kto by nechcel aby ho zachraňovali takéto 3 sexy agentky? Chcel by to zrejme každý(chlap).. ale bohužiaľ, niečo také môže byť opäť len v americkom filme. Zaujme hlavne ženská krása, a sem tam aj nejaká akcia.

Odpočítávání (2010)

Samuel L. Jackson vo svojej najlepšiej forme. Skvelý herec, avšak priemerná snímka, s množstvom násilia a mučenia. Každý by chcel vedieť natočiť film na tému terorizmu, avšak dielo Gregora Jordana má k dokonalosti ďaleko.

Sedm životů (2008)

Príbeh ako namieru vyrobený pre Willa Smitha. Zo začiatku dosť nechapave, postupne sa všetko otvára a divák je čím ďalej, tým viac prekvapenejší, pričom záver pre mňa znamenal nepredstaviteľne silný emotívny zážitok. U mňa jednoznačne 90% ..a nech si to pozriem aj 20x stale ma ten záver dostane rovnako,jednoducho,pre mňa vynikajúci film

Seznamte se, Joe Black (1998)

Jednoducho romantika. Fantasy mysteriózno romantická kombinácia v podaní mladučkého Brada Pitta, starého "harcovníka" Hopkinsa a krásnej Claire Forlani zaujme, niektorých rozplače, a príbehom zostane dlho v hlave, miestami aj v srdci. Vyzdvihujem atmosféru, a akúsi záhadnosť celého filmu, a samozrejme hudbu. 5*

Milionář z chatrče (2008)

Za málo peňazí, veľa muziky. Film ktorý nadchne, rozplače, a ukáže divákovi doposiaľ nevidený svet Indie, a indického slumu, a takisto predieranie sa životom čestného Jamala a jeho brata, a Jamalovej osudovej lásky.

Mechanik zabiják (2011)

Klasický Statham. Vždy pripravený, ostražitý, všetko má premyslené, každého premôže, nikto na neho nemá a nikoho sa nebojí. Navyše v úlohe nájomneho vraha, ktorého oklame zabijácka spoločnosť, a on sa rozhodne pomstiť. Akciou sa mi to nápadne podobá na Kuriéra a v podstate na všetky podobné snímky kde Statham hral. V neposlednom rade - situáciu nezachránil ani Ben Foster, čo je tiež menším sklamaním. Akcia je síce fajn, ale ako sa hovorí - všetkého veľa škodí, a u mňa má Jason Statham zas jeden mínusový bodík