Četník a četnice (1982)

Četník alias Louis de Funès je proste starý klasik. Toto snáď videl každý, minimálne 10x a preto to všetkým tak lezie na nervy.

Četník ve výslužbě (1970)

Rychlá akce (2008)

Rýchla akcia, rýchle autá - snímka ktorá sa dá pozrieť, ale určite len raz.

Rychlí a zběsilí (2009)

Pokračovanie série fast & furious ničím neprekvapuje. Iný príbeh, avšak pointa stále rovnaká, takže taký slušný priemer 3*

Obvyklí podezřelí (1995)

Úprimne nechápem, prečo som tento film videl až teraz. Jednoducho skvelé. Skvelé herecké obsadenie, u mňa dokonalý Kevin Spacey, super soundtrack. Použijem stará frázu - v tejto snímke všetko fičí presne tak ako švajčiarske hodinky. Proste dokonalé 5*

Pretty Woman (1990)

Klasika ktorú videl snáď každý, a veľmi rád sa k tomu stále vraciame.

Silný kalibr (2010)

Priemerná, snáď až podpriemerná gangsterská akcia, na ktorú sa dá pozerať len vďaka pekným ženám. No nič, 50cent nech sa drží toho čo vie(svojej hudby), pretože toto mu nešlo ani trochu. 2*

Je to i můj život (2009)

Emotívny príbeh o rodine, o chorej dcére o rodinnej "spolupatričnosti" a na druhej strane 11 ročná Anna ktorú rodičia v podstate využívajú aby udržali život Kate. Inými slovami, tento film je poriadnym útokom na divákove city, a najdôležitejšie je že sa na nič nehrá. Je presne tým, prečo bol stvorený - rozplakať, dojať diváka, prinajmenšom porozmýšľať o svojom živote resp. o rodine. 75%

Pan Dokonalý (2009)

Taká "obyčajná" romantika, a zároveň hra na dobrého a zlého chlapa. Snáď tisíc krát opísaný príbeh, ale aj napriek tomu sa mi to v podaní trojice Alexis Biedel, Scott Porter a Bryan Greenberg páčilo. 3*

Avatar (2009)

James Cameron je proste pán režisér. Film v podstate naplnil akési moje očakávania, avšak dokonalý pre mňa nieje. Zaujímavý príbeh, skvelé stvárnenie úloh, a vlastne všetko do seba pekne zapadalo, ta ako má. A k tomu skvelý Hornerov soundtrack, ktorý dáva filmu isté neopísateľné čaro, prinúti diváka ostať pri filme do konca.