Noc v Roxbury (1998)

Toto je až tak neuveriteľne blbé, a absurdné že sa z toho musím smiať, a práve preto 1* - za vtipnosť Willa Ferrella.

Samotář (2008)

Pokus o stvorenie neviem čoho. Ako komédia mi to rozhodne nepripadalo, drama tiež veľmi nie, snáď len tá akási romantika. Inak taký slabý priemer, vhodný fakt na zabíjanie nudy. Osobne ma najviac zaujala asi len moja obľúbená Ellen Page.A tak nejak mi tu chýba nejaká hlbšia myšlienka, resp. pointa celého filmu.

Město (2010)

Afleck výborne zrežíroval, a výborne zahral. Spolu so svojou partičkou sa postaral o dostatok akcie, a celkovo o zaujímavý príbeh. Rebeca Hall a jej v podstate tajný "vzťah" s Affleckom(Dougom) je zas ako čerešnička na torte, ktorá spríjemňuje temnú stránku Douga. Po dlhom čase niečo, od čoho som nemal chuť v prostriedku odísť, alebo to vypnúť. Pekný nadpriemer. 4*

Ctihodný občan (2009)

Ja mam Gerarda rád, a táto úloha mu vyšla. Pre mňa určite za 4 hviezdy, pretože ma to nenudilo, film je živý, premyslený, má správny náboj, akési zvláštne napätie, samozrejme dostatok akcie a nesmiem zabudnúť ani na super Jamieho Foxxa. Krutý začiatok, o to lepšie pokračovanie, avšak sklamaním(pre mňa určite) záver.

Forrest Gump (1994)

Film je ako bonboniéra, nikdy nevieš čo ochutnáš. Príbeh Forresta od útleho detstva, a neuveriteľný prierez jeho životom, jeho zážitkami, a skúsenosťami - to diváka určite poteší. Osobne sa mi to páčilo až nadmieru, jedna zo snímok, ktorú keď zhliadnem tak na ňu zrejme nikdy nezabudnem, a zároveň sa k nej stále veľmi rád vraciam. Netreba zabudnúť na fantastického Toma Hanksa, pri ktorom som mal pocit že svojú hlavnú rolu nielen hrá, ale že ňou žije, a preživa ju srdcom. Kiež by takýchto filmov bolo stále viac a viac ..

Vrahouni (2010)

Neuveriteľne nudná, povedal by som že až podpriemerná romantická komédia, síce s dobrým hereckým obsadením avšak s neuveriteľne klasickým, snáď po tisíc krát okopírovaným príbehom tajného agenta, a vzájomných vrážd medzi agentmi. Zhruba po tri štvrť hodine som mal chuť to vypnúť, avšak do konca ma dokopala len krása Katherine Heigl(ktorej to mimochodom so zbraňou vôbec nesluší). Inými slovami, sa táto sladká komédia hraje na niečo, čím nieje. 35%

Návrh (2009)

Americká romantika, ako namieru ušitá Sandre Bullock, samozrejme so šťastným koncom.

Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

Skvelý Shia LaBeouf spolu s legendou Michaelom Douglasom tvoria zaujímavý príbeh omotaný peniazmi, a životom na vysokej nohe.

Sex ve městě 2 (2010)

V podstate ani nieje čo napísať. Veľký úpadok oproti jednotke.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Treba vidieť, sex v meste je priemerný seriál zaoberajúci sa ženskými problémami, sexom, romantikou a módou.