VALL-I (2008)

Nikdy ma nechytali holywoodske animáky, avšak toto sa mi celkom páčilo, celkom príjemne stráveny čas pozeraním sa na príbeh a osud Wall-e(ho).

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Absolútny nezmysel, shit, odpad, sračka. Zbytočne som zabil 59 minút(samozrejme že som to nedopozeral do konca). V podstate neviem ako to niekto zvládne do konca, veď je to primitívne a strašne o ničom, ale vlastne - sto ľudí, sto chutí.

Superman se vrací (2006)

Supern Returns - veľké očakávania. Nakoniec však veľké sklamanie v podobe priemerného filmu, natočeného za neuveriteľné peniaze, na ktorý sa tešil snáď celý svet. Hold je to smola, ale je to sklamanie. Pochváliť však treba snáď len vizuálne efekty, ktoré zato fakt stáli.

Jeho fotr, to je lotr! (2004)

Niekedy mám pocit že k filmom tohto typu je škoda sa vyjadrovať, ale hold film ktorý sa dá pozrieť, ak máte podobný humor ako je vo filme tak sa aj zasmejete, ale stále je to len priemer, nič viac, nič menej.

Moulin Rouge (2001)

Nikdy som nemal rád muzikály, a celkovo nejaké príliš tanečno hudobné filmy, ale toto ma viac menej dostalo. Výborna hudba, ktorú som s obľubou počúval v aute pri šoférovaní, srdcervúci príbeh ktorý diváka naozaj dostane. Jednoducho skvelý romantický muzikál.

Přátelé (1994) (seriál)

Príjemné herecké obsadenie, príjemne príbehy, a vždy zaručená zábava pri ktorej sa zasmejem. Jeden z najlepších TV seriálov.

Městský lovec (1993)

Neuveriteľná bull-shitová kravina na ktorú som bol len horko ťažko schopný dopozerať do konca. Neuveriteľné bojové scény Jackieho Chana. Proste neuveriteľná sračka.

Mr. Deeds - Náhodný milionář (2002)

Celkom fajn posedenie pri telke, povedal by som. Avšak až nechutné dobrý, dôverčivý a sladko pôsobiaci Adam Sandler dokáže divákov odradiť. Inak celkom priemer.

Četník a mimozemšťané (1979)

Četník alias Louis de Funès je proste starý klasik. Toto snáď videl každý, minimálne 10x a preto to všetkým tak lezie na nervy - mimozemšťania úplne mimo. Hrôza.

Četník se žení (1968)

Četník alias Louis de Funès je proste starý klasik. Toto snáď videl každý, minimálne 10x a preto to všetkým tak lezie na nervy.