Spider-Man (2002)

Slušné spracovanie na základe komiksu, vydarené herecké obsadenie, skvelá hudba, skvelé efekty, a na záver skvelý spiderman.

Star Trek (2009) odpad!

Priznám sa, nikdy som nemal v láske Star Trek, a nezmení sa to ani teraz. Takéto sci-fi je na mňa veľa, a neoslovilo ma to absolútne ničím, škoda.

Nepřítel státu (1998)

Premyslený príbeh so skvelou zápletkou, nakoniec aj s pointou, a zahrané dobrými hercami.

Zbouchnutá (2007)

Nezaujalo ma to, neprišlo mi to ani vtipné, viac menej ani inteligentné, a zrejme ak by tam nehrala Katherine Heigl tak to nedopozerám.

40 let panic (2005)

Taká priemerná komédia, ktorá by bola lepšia s lepším hereckým obsadením v hlavnej roli. Mne tam Steve Carell nesedel.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Trošku, len o malú trošinku lepšie ako Shrek tretí, ale celkovo to už nieje zaujímavé, a popravde sa už na toho zeleného pajáca nemôžem pozerať.

Shrek Třetí (2007)

Síce veľmi nerád, ale tomuto musím dať o jednu hveizdičku menej ako Shrek 2, a o 2 hviezdičky menej ako Shrek prvý. Už to nieje to čo to bolo v jednotke, bez kúzla, čara, nejakej zábavy. Toto by som deťom nepustil.

Shrek 2 (2004)

Predpokladal som že Shrekovo pokračovanie, nedosiahne úrovne Shreka prvého, a to sa mi aj potvrdilo. U mňa to rozhodne nemá na jednotku, a vôbec ma to tak nepobavilo ako na prvýkrát. Preto o hviezdičku menej ako v jednotke.

Shrek (2001)

Veľmi fajn, pozerateľné, zábavné, vtipné, proste taký slušný animák.