Zkažená mládež (2007)

Pre niekoho tvrdé, ale určite reálne, výchovné + dobre opísaná šikana. 80%

Králova řeč (2010)

Zslúžene oscarový Colin Firth, a celkovo nadherne spracovane, s pútavym príbehom. Len ľutujem že som si pozretie tejto snímky odkladal cca mesiac. 85%

Skrytá identita (2006)

Skvelý Nicholson a DiCaprio, a ako vždy slabší Matt Damon(nato som zvyknutý z každého filmu kde hraje). Príbeh super, možno by som to trošku skrátil, a odstránil tie omáčky okolo, ale aj tak 85%

Dannyho parťáci 3 (2007)

Pre mňa je dannyho trináska miernym sklamaním, pretože som od toho čakal viac. A úprimne povedané, predchádzajúce 2 snímky, sa mi zdali o mnoho komplexnejšie, a jednoducho lepšie.

Maximální limit (2005)

U mňa moc dobré. Skvelý, netradičný príbeh so skvelým hereckým obsadením. Ako vždy super skvelý Al Pacino, plus Matthew príjemne prekvapil, a vykľula sa z toho celkom slušná, a hlavne dobre pozerateľná snímka.

Sherlock Holmes (2009)

Slušne a priemerne spracované, avšak celkom pobaviteľné, a zaujímave. Holmes rozhodne zaujme, avšak nenadchne. 3*

Moderní Popelka (2004)

Až neuveriteľne príliš sladká romantika, ktorá svojím dojemným príbehom znechutí diváka už po pol hodine sledovania.

Klikař Charlie (2007)

Miestami sranda, zábava, miestami(hlavne na konci) trošku trápne, ale to musí posúdiť každý sám. Inak Dane Cook a Jessica Alba skvela dvojica.

83. Annual Academy Awards (2011) (pořad)

Po minulé roky bolo odovzdávanie Oscarov jednoducho zábavné, čarovné. Tento rok však nič z toho, navyše mne tam absolútne nesedel Franco, ktorý mi pripadal ako z nemého filmu.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Jeden z absolútne najlepších filmov čo sa týka zvuku. Neuveriteľná hudba k celému filmu, vlastne cele to je geniálne, a dokonalé.