Obhájce (2011)

Veľmi prekvapivo,veľmi dobrá snímka,samozrejme ako vždy dobrý,avšak tentokrát o niečo lepší Matthew McConaughey ako sme zvyknutý + neodmysliteľne potrebná dávka správneho šmrncu,trošku elegancie a najlepšia snímka ktorú som videl za posledný mesiac bola na svete. 5*

Tři dny ke svobodě (2010)

Po nekonečnom čakaní na útek z väzenia,a celkový záver musím spokojne povedať,že to stálo zato. Pekne premyslené,aj herecky stvárnené. Má to proste ten správny šmrnc,takže 4*

Drž hubu! (2003)

Musim unať,že pri tomto som sa nasmial asi tak ako nikdy,vynikajúca komédia a dokonale spojenie Jean Reno a Depardieu.

Let číslo 93 (2006)

Táto snimka bude v históri kinematografie,kvoli svojmu obsahu a spracovaniu. Neuveriteľné.

Kurýr expres (2010)

Ničim ma to neprekvapilo,viac menej kopia taxi taxi,dokonca ešte so smiešnou dávkou akcie.

Arthur (2011)

Viac menej som nepochopil zámer tvorcov,alebo akýsi odkaz.. Brand hrá to isté čo stále,nič nové,nič originálne,takže sa dalo predpokladať aký bude + má k zispozícii veľký majetok,tak to mohlo trošku zlepšiť filmale aj tak nič, takže veľmi slabo 2* ..toto má teda od dobrej komédie veľmi,veľmi ďaleko.

Hlavně nezávazně (2011)

úloha ako vyšitá pre Kutchera,avšak nie pre vynikajúcu Natalie Portman - ju bolo v tejto snímke doslova škoda ..fim je inak pozerateľný,a poteší hlavne kategórie romantikov

Správci osudu (2011)

Nezvyčajné,originálne. Skvelý Matt Damon a výborná Emily Blunt + tvrdo vybojovaný príbeh lásky = vydarená snímka .. už len si niekde splašiť taký "anďelský" klobúk :)

Milý Johne (2010)

V podstate čistá romantika,ktorá Vás buď osloví alebo nie. Ak ste fanúšikom romantických dramatov,tak sa tomuto snímku potešíte,inak budete len sklamaný. 2*