Neznámý (2011)

Dobrý mix akcie,nebezpečenstva,dobrodružstva v kombinácii so stratou pamäte, a vznikla nam táto veľmi dobre pozerateľná snímka,navyše s dobrým hereckým obsadením,a riadne zamotaným príbehom.

Dům na špatné adrese (2008)

Mne osobne sa Samuel L. Jackson dokonale hodil do tejto "zákerackej" úlohy..a viac menej svoju úlohu zvládol dokonale a perfektne. Veľmi podarená snímka,avšak nie natoľko dobrá aby si odo mňa zaslúžila 5*

Kmotr II (1974)

Jednoducho vynikajúce pokračovanie prvého dielu, nemám k tomu čo dodať. Celkovo to je priam geniálne a super. Kiež by sa takýchto filmov vyrobilo viac..

Kmotr III (1990)

Tretia časť,je už len efektným zakončením obdobia vlády Michaela Corleoneho a jeho rodiny. Opäť dobre zvládnuté,v podstate bez chýb,s potrebným nádychom toho správneho mafiánskeho prostredia.

Mlčení jehňátek (1991)

Tento film prekonal všetko čo sa dalo,a u mňa je na dlhú dobu považovaný za najlepší horor celkovo. Zrejme sa ešte veľmi dlho načakám,kým niekto stvorí tak geniálne dielo ako toto. 95%

Smrtonosná zbraň (1987)

Mel Gibson a Danny Glover - pamätná dvojica,kt. si navždy spájam práve s týmto filmom. Jednoducho stará klasika,vybavená poriadnou dávkou akcie.