Hříšný tanec (1987)

Neviem prečo, ale až tak nadšený z tejto snímky niesom, Swayze síce super, avšak celý ten tanec a tá omáčka okolo toho - to nieje nič pre mňa.

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Až príliš jednoduché, a zámer tvorcov presunúť to do japonska nevyšiel. Príliš sladké, jednoduché, a nereálne - veď uznajte, hlavný hrdina príde do novej krajiny(japonska) a hneď má tak veľa možností, a nakoniec súperí s mafiou.

Rychle a zběsile 2 (2003)

hmm, prečo ma to len nezaujalo? Zas pekné autá, a nádherna Eva Mendes avšak nemastný-neslaný dej ktorý len ťažko dokáže zaujať + extra špeciálne absurdný záver - pristátie auta na jachte.

Rychle a zběsile (2001)

Krásne autá, krásne ženy, akcia a rýchlosť - asi tak všetko.

Let's Dance 2 (2008)

Veľký pokles oproti jednotke, viac menej sklamaním, pretože som očakával niečo viac.

Let's Dance (2006)

Hudobno tanečné, navyše príjemné, a k tomu tá romantika = priemer.

Saw 5 (2008)

Snáď už nebude ďalšie pokračovanie, pretože to by ma opäť ničím neprekvapilo, a vlastne nechápem ako niekto dokáže toto pozerať.

Saw 4 (2007)

Prosím už viac nie. Na toto sa už nedá pozerať, zas nuda a nuda, pričom nič nové nevidím.

Saw 3 (2006)

Po zhliadnutí Saw 2 som si pomyslel že ďalšie pokračovanie ma nemôže prekvapiť ničím, a tak sa aj stalo. Opäť to istí, stereotyp, pri ktorom som takmer zaspal.