Repo Men (2010)

Pre mňa slabé, nezaujímave, čakal som od toho viac. Príbeh v podstate o tom istom, vyzvdihnúť snáď treba hudbu, ktorá je mimoriadne podarená. 2*

Proroctví (2009)

Vo všeobecnosti mám rád filmy s Nicolasom, a aj na túto snímku som sa dostatočne tešil, avšak po jej zhliadnutí som zostal mierne sklamaný. Spočiatku veľmi zaujímavý príbeh, ktorý pôsobí strašidelne, na konci však nezaujímavý a nezáživný záver.

Pianista (2002)

Jeden z legendárnych filmov, na tématiku vojny, a židov. Dokonale spracované, vynikajúci dychvyrážajúci príbeh ktorý diváka určite dostane a na záver neuveriteľne skvelý Adrien Brody.

Smrt čeká všude (2008)

Vojenský príbeh z vojnou zmietaných krajín, môže ale aj nemusí zaujať. Tento sa však vydaril, a dostatok napätia pri pyrotechnickej práci robí svoje. Oplatí sa pozrieť.

Matrix (1999)

Skvelý Keanu Reeves, a akčnosť na úrovni. Veľa akcie(niekedy až absurdnej) ale to sa predsa k poriadnemu sci-fi patrí.

Mickovy modré oči (1999)

Príbeh o mafiánoch, umení a k tomu Hugh Grant - jedným slovom, veľká nuda vhodná na zabíjanie času pred telkou.

96 hodin (2008)

Americká záchranna akcia v podobe bývaleho tajného agenta CIA, ktorý sa vydáva na záchrannu misiu do Paríža aby zachránil svoju dcéru, a je pri tom ochotný zničiť aj celý Paríž. Jednoducho americká skvelá akcia, ktorú sa oplatí vidieť.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Opäť nádherna Megan Fox, avšak rovnaký fantasticko dramatický príbeh, ktorý dokáže zaujať, navyše k tomu pridaná štipká emócii, krásy Megan Fox a tajuplného Egypta a klasickej americkej "tajnej služby" a nakoniec vzniklo toto dielo, ktoré len málo predčilo prvých transformerov.

Hooligans (2005)

Príbeh anglických futbalových bitkárov, ktorý ponúka divákovi pohľad do sveta reality fanúšikov, bitkárov, tzv. jednej veľkej rodiny - "hooligans" Snáď len pochváliť Elijaha Wooda za skvele zvládnutu hlavnú úlohu.