• Pohádka

Parfém: Příběh vraha (2006)

Úchvatná záležitost, ta syrovost podání, od krutých a nemilosrdných začátků a po zbožštění, čarokrásná hudba, úžasná výprava, tohle je film, který nenudí ani okamžik, přes svou poměrně dlouhou stopáž, příběh se rozvíjí a vy byste nejradši strčili nos do televize a nasáli tu vůni, je to dílo, které si pohrává s představivostí a fantazií ..Dlouho jsem neviděl nic podobného, tenhle film má opravdu sílu, vydržet v povědomí dlouho ..

Elitní zabijáci (2011)

Parádní rubanice jak za starých časů, Jason to seká jak na běžícím pásu a Robert, kruci tenhle chlap nepotřebuje hlavní roli, rozmáchlý prostor, jemu stačí pár záběrů a má diváka chyceného v pasti svého charismatu ..Po delší době pecková akce..

Martin a Venuše (2012)

Zábavná věc, Marek je vtipný a velmi uvěřitelný, jeho metody výchovy dětí jsou vskutku neotřelé a např. sousedčino uspávání s použitím starých babských triků čili odvaru z makovic mně vážně rozesmálo.. Kristýna mu zdatně sekundovala, nemáme mnoho krásnějších hereček v našich luzích a hájích ..Budař byl ve své klasické poloze též obstojný, byť nedostal tolik prostoru ..K podvečernímu zasmání je tohle ideální záležitost ..

Noc v muzeu (2006)

Zajímavý námět, ze kterého se podařilo vyždímat co se dalo ..Možná by to chtělo vypustit exponáty přes noc mezi lidi do ulic..;-) .. Některé momenty byly opravdu zábavné, trojice nočních hlídačů byla taková nijaká, moc mi tam nesedli ..Stiller s Wilsonem to zvládli, zrovna tak Williams v menší vedlejší roli ..Neandrtálec krmící se hasící pěnou byl na závěr bezvadnej ..

Alenka v říši divů (2010)

Dobré zpracování klasického tématu, perfektní masky, hudba a výprava..Mia není kdovíjak okouzlující ale velmi uvěřitelná a zahrála to bravurně, Johnny v ne tak výrazné ale zato velmi osobité roli a Helena sice byla zralá na utnutí hlavy už od prvního momentu ale taková prostě měla být, tak byla..Pro mě za 80 % ..rád se na to někdy podívám znovu a zatančím si k tomu futrováka !

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Docela jsem se nasmál, Matthewovi to sedlo jak ulité, nevím jak dlouho bych vydržel takové pletichy rádoby zamilované přítelkyně, i když možná, kdyby byla v podobě Kate Hudson, tak bych si nechal říct ;-) ..

Pupendo (2003)

Bezvadný film, Bolek v perfektní formě a Dušek jakbysmet ..Několik scén má přívlastek - klasická, především s Liškou a Cibulkovou..K mému překvapení mi tu vůbec nevadí postava Evy Holubové, což se nestává pokaždé ..

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Digitální marast s několika slušnými scénami ale celkem tak nějak rozházeným a nepřehledným..Napětí a temnota se nedalo ani nakrájet, jak bylo řídké, z toho námětu se dalo vyždímat více ale Legendary to asi na zaplacení nájmu za studio stačí..

S tebou mě baví svět (1982)

Když jsem byl mladší, tak se mi to moc líbilo a bavilo mě to, jenže postupem času to přestalo mít své kouzlo, čemuž určitě přispívaji i velmi časté reprízy, prostě se to okouká ..

Jak se krotí krokodýli (2006)

Jedna hvězda z úcty k režisérce Poledňákové za některá její dobrá díla, film jako takový nehodlám zatěžovat komentářem..