Mumbaí: pekelná megapole (2021) (TV film)

Mumbai má 22 milionů, každé ráno se musí obrovské množství lidí dostat do práce, vlaky narvaný, občas někdo vypadne za jízdy, tak 7 mrtvých denně. Státu Indie je to jedno, a ten pán, co mu vlak ufikl obě nohy až po kokot, se snaží vybojovat míň smrtelné podmínky pro cestující.___Drahé pozemky, staví se hlavně do výšky, tedy mrakodrapy. Developeři si dělají zálusk na území slumů, slumařům ale při vystěhování musí nabídnout byty. Jak náhradní bydlení vypadá? To nechceš vidět.___Mumbajské dámejídlo? Silné nohy, kolo po dědkovi, nákupní tašky + kastrůlky.___Kdo chce bydlet dál od ruchu velkoměsta, v sepětí s přírodou, může na rozhraní Mumbaje a chráněného parku. Tam je rada, pokud jdete v noci z práce, mít u sebe hůl, i když levharti loví spíš jen děti a psy.

Oběť nejvyšší (2014) (TV film)

Zajímavé narativy k upálení Jana Palacha. Nejvíc cením Havlův {tento čin ukázal levicovým intelektuálům v západní Evropě, že už není žádná sranda, když to jeden člověk na protest udělá a obrovská masa tu myšlenku sdílí/podpoří} Tomáš Halík - obvyklá egomasturbace, dojímání se nad svou rolí v té době. Miroslav Horníček, věrozvěst slizkého povrchna, zaráz zastával stanoviska humanismu i židobolševického governmentu (tento akt vzpoury je nepřípustný), a to za pomoci horníčkovského krasožvástu; na konci svého sdělení se dojetím roztekl.

Zalez do spacáku - Epizoda 1 (2024) (epizoda) odpad!

Uspořádejte ve třídě přátelskou diskuzi. Dovolte každému žákovi, aby vyprávěl kteroukoli část „Ohleduplnosti na chodbách a schodištích“, která se mu líbila. Vyjmenujte některé z příčin neklidu ve vaší škole.___Slyšeli jsme slovo Boží (Principia Discordia).

Svatba na první pohled Austrálie (2015) (pořad)

Buďme si upřímní - Austrálie je sociální experiment. Po staletí jsme do této trestanecké kolonie zaváželi zločince, množili se a my teď můžeme kamerovat, jak to dopadlo. A tato krásná soutěž ještě umocňuje lidskou demenci. Ty vystajlované modelky s botoxovými zobáky, duck duck duck! Ty dramatické situace povrchních lidí! Ty sociální dynamiky narcisů, psychopatů, plejbojů a energetických upírů! I když samozřejmě uznávám, že nejlepší reality show jsou Hunger Games, vo tom žádná.

Letiště nepřijímá (1959)

Distributor v oficiálním textu opět perlí, obdiv k sovětskému Tupolevu 104-A přece nebyl naivní. Letecká doprava republiky byla předtím zajišťována vrtulovými letadly, a když byly pořízeny stroje s tryskovým pohonem, tak to nové technické řešení prostě budilo zájem. Josef Bek je zde v roli elitního pilota, pyšného kokota s nízkou sociální inteligencí. Zaujala mě herečka Sylvie Daníčková, ta jediná ze zúčastněných herců je ještě naživu. Jak se jí asi daří? "A co jste pro něj udělali? Pořád byl kamarád, kapitán, a teď každý jen spíná ruce!"

Úsměvy (1997) (pořad)

Inteligentní, vtipná, roztomilá herdekbaba Věra Chytilová mi stoprocentně vylepšila náladu. K rannímu čaji a IQOSu jsem náhodou zapl tento pořad s Jaromírem Hanzlíkem a po zbytek dne jsem se usmíval jako blbeček. Miluju sebevědomý lidi.

Zilionáři (2016)

"Slibme si jednu věc. Ve vězení si oba necháme ofinu." "Doufal jsem, že to řekneš." Poznávám režisérský rukopis od tvůrce filmu Divnej týpek, trapnost a zase jen trapnost. Ústřední jeliman už od pohledu vypadá díky účesu a vousu jako omega samec, mix Františka Janečka a pedofila z Gruzie. Někdy  se ho drží štěstí - podaří se mu ukrást peníze, konfrontace s nájemným vrahem pro něj dopadne ucházejícně, pak ho zase bolí bříško a posere se v bazénu.. Doufám, že Jared Hess bude i nadále tvůrčí a potřísní veřejný prostor ještě nějakou svou další tvorbou.

Smysl pro tumor - Epizoda 1 (2024) (epizoda)

Duchovní vůdce Jaroslav Dušek řekl, že rakovina je volba člověka. Na všechny rakaře je tedy nutno pohlížet jako na podvodníky, kteří tímto extrémně slizkým způsobem žádoní o naši pozornost a soucit. Česká televize moudře odložila soustrastné dredy a na téma cancer natočila clinic porno.

Hořící keř (2013) (TV film)

Velké patetično. Sebepoškozování, sebeagrese mi neimponují, je to takové luskouní řešení. Snad dobrý na snímku je pocit "jsem nadobro zapečený v systému jak zeměměřič od Kafky", ale radši přečtu Zámek.