Mr. Bean (1990) (seriál)

Lituji těch, kteří nikdy nemohli vidět grimasy pana Beana...

Mechanik (2004)

I když jsem se nemohl zbavit dojmu tématické podobnosti s Prokletým ostrovem (který měl konec nepochybně lépe zvládnutý), herectví Christiana Balea mi to bohatě vynahradilo. Není to sice horor, ale horšího "skeletona" jsem už dlouho neviděl. I když kostlivci si ruce Savem nemyjí. A taky už vím, který herec je mezi anorektiky nejoblíbenější.

Tahle země není pro starý (2007)

3/4 filmu byly naprosto fantastické, ale konec už trochu pokulhával, a dokonce jsem se i chvílemi nudil. Nebýt tohoto, byl bych napjat od začátku až do konce. Tommy Lee Jones se mi prostě do příběhu vůbec nehodil a jeho závěrečný monolog mě trochu štval. Chtěl jsem dát jen ***, ale brilantní Javier Bardem a Josh Brolin to zachránili.

Mamma Mia! (2008) odpad!

ABBA mě nikdy moc nebrala a stejné je to i s tímhle filmem.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Tak po tom, co tam z nás geocacherů udělali totální blbce a magory, si už žádné jiné hodnocení nezaslouží.

Top Gear (1978) (pořad)

Auta mě vůbec, ale vůbec nezajímají - a i přesto jsem se u tohoto pořadu nenudil. Jeremy Clarkson a jeho satirické poznámky nemají chybu!

Cesta do zatracení (2002)

Sice mi brzy bylo jasné, jak to skončí, ale celkově jsem spokojen. Hvězda navrch za odporně úchýlného Jude Lawa.

Monstrum (2008) odpad!

Chvíli jsem doufal, že půjde o Cloverfield... Na DVD bylo ale tohle. Začátek nuda, pak ta rozklepaná kamera, takže jsem to raději vypnul.

Ďáblova dílna (2007)

Dopadlo to vcelku dobře. V některém z komentářů jsem četl, že Adolf Burger nebyl moc spokojen - vidět film z jeho úhlu pohledu, tak bych i docela souhlasil, protože zde je hlavní postavou Sorwitsch, zatímco v knize se mu věnuje až druhá část. Sorwitsch je sice pro film nepochybně zajímavější postavou než Burger, ale jeho osudy před tím, než byl donucen k padělání, by mohly být zmíněny také. Ale od toho je tu asi jen Burgerova kniha Ďáblova dílna.