Proroctví z temnot (2002)

Na takovou plácaninu to mělo docela ucházející atmosféru :) a Richarda je na dojáky doopravdy škoda ;)

Spláchnutej (2006)

Příběhově u mě spadá do průměru soudobé animované tvorby... ale pro těch pár geniálních vtipů nemůžu 4* nedat :)

Nesmrtelná teta (1993)

Pro mě určitě to lepší z české pohádkové tvorby. Několik výtečných momentů bohužel stojí v pozadí za těmi trapnějšími a nudnějšími. Mohlo to být mnohem lepší!

Ghost in the Shell (1995)

Možná je to svatokrádež, ale oproti očekávání mě na mě snímek neudělal očekáváný dojem... Pardon :)

Samurai Champloo (2004) (seriál)

Anime už mám nakoukáno poměrně dost, ale zrovna tohle mě docela zklamalo. Animace je sice zajímavá, ale dějově se dá přirovnat k většině seriálům západní produkce. Nicméně hlavně díky skvělé animaci a občas pár vtípkům se na to koukat docela dá i přesto, že občas nevíte, jestli se nacházíte v Japonském Doju, nebo černošském ghettu. Edit: Po shlédnutí dílu s hořícím polem marihuany přidávám další hvězdičku. :D

Kapitán Alatriste (2006)

Mortenser sice místy vypadá spíš jako potulný cirkusák, než nájemný zabiják, nicméně dějem proplouvá tak jaksi samozřejmě. Filmu by neškodil konec o čtvrt hodiny dříve, stejně jako o dvě hodiny.

Hrob světlušek (1988)

Tenhle snímek bych nechal promítat každýmu militaristovi, aby viděl, co se mu taky může stát. Na mě osobně zanechal dojem jako něco hrozného a nervydrásajícího. Nemíním si ho pouštět znovu za nic na světě.

Apokalypsa (1979)

Šílený film o šílenství, které je vyvrcholením závislosti na válce. Mimořádně depresivní a těžký snímek. Rozhodně ne pro slabší povahy ani ne tak z důvodu drsných scén, jako ze šílenství, které na vás dýchá každým okamžikem.

Americká krása (1999)

Pět hvětdiček i přes to, že mi film nesedl tolik, jako jsem čekal. Nicméně hudba od Newmana je skvělá s pár prvky, které vám dají vzpomenout na božský Shawshank.