• Krátkometrážní

Kauzy z Bostonu (2004) (seriál)

Lepší než Perry Mason a Matlock dohromady :-)). Neuvěřitelně zábavné, prostě za 5 hvězd.

Na Západ (2005) (seriál)

Westernová minisérie, která je historicky věrná a hlavně poutavá. Odkazy na důležité události z 19. století jsou v každé části. Divoký Západ velmi uvěřitelný. Zajímavý výběr herců, dobrá hudba, krásná krajina. Víc podobných seriálů :-).

Lítám v tom (2009)

Výborné drama, které je hlavně zajímavé příběhem. Po "oscarovém" příběhu tu máme skvělé herce, kterým role naprosto sedla a další nominace na Oscary jsou tu. Z šesti nominací od akademie = nula, je opravdu smůla, nejvíc mě osobně mrzí scénář. Už jste taky začali pravidelně lítat, abyste měli co nejdříve 10 milionů mil? :-))

Connected (2009)

Vizuálně zajímavé, příběhově mě to neoslovilo, ale určitě lepší 3. Další nehezká budoucnost :-)), protože bez kabelu ani ránu :o)!

Tma, světlo, tma (1989)

Brilantní, nechutné, zajímavé, no prostě švankmajerovské...

Bez soucitu (2010)

Očekával jsem zábavný akční snímek a ten jsem taky dostal. Travolta a Meyers jako slušná dvojka, k tomu ještě Travolta střílí o sto šest a hláškuje o dost víc. Když je Travolta v Paříži, tak je Paříž v nebezpečí! :-)) Opravdu dobré 4 hvězdy. Morelův styl mi fakt sedí! "Nejsem řidič! Jsem Váš partner. Jo, ten šachista. Taky hrajete? Vypadám na to, že hraju stolní hry!"

Nuit blanche (2009)

Láska na první pohled je mocná a krásná až se z toho začne ničit svět kolem Vás :-).

Legie (2010)

Zbytečně ukecané béčko, které určitou atmosféru má, ale příběh a nic moc efekty to srážejí dolů. Kvůli pár slušně zahraným postavám ještě průměr. Příběh vypadá, jak když ho autoři filmu ukradli z 5 série seriálu Supernatural, ale to nevidím jako chybu, ale pokud někdo má rád apokalypsu s andělíčky, tak zkuste určitě ten seriál. Na apokalypsu sakra málo akčních vložek, škoda (trailery slibovaly víc). Režisér sice debutuje průměrně, ale příště radši jen toč a nepiš :-).

Kidnapping Caitlynn (2009)

Zajímavý nápad, dobré obsazení a důležitá rada pro život: "Pozor s kým jdete na rande". Mezi 3-4 hvězdy. 65 %.

Zakletý v čase (2009)

Cestování v čase už nebude nikdy tak smutné.