• Krátkometrážní

Život Briana (1979)

Krásná parodie na Ježíše Krista :-). Nejlepší film od Monty Python.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Nejzajímavější věc na celém filmu jsou úvodní titulky, bohužel zbytek snímku spadá do velkého průměru - ještě že to mělo dobré efekty. Jackman a Schreiber jsou sice fajn, ale tohle chtělo lepší scénář. Uvidíme, co přinese pokračování...

Špatnej polda (2009)

Nicolas Cage je zpět! Z jeho posledních 10 filmů jasně nejlépe zahraná role, konečně se zase předvedl:-). Škoda málo využitého Vala. Krimi s naprosto šílenou hlavní postavou. Remake se povedl, dobré 4 hvězdy, bude i pokračování? ...zastřel ho ještě jednou "Proč? Už je mrtvý!" Jeho duše ale stále tancuje! :D:D...

Tunelové krysy (2008)

Uwe Boll asi miluje hru Vietcong a nejvíc ho ovlivnila mise, která byla právě v tunelu :-).

Star Trek: Enterprise - Setkání u Broken Bow (2001) (epizoda)

Velké překvapení je pro mě pilotní díl k seriálu Star Trek: Enterprise. Sympatická posádka, skvělé efekty, slušný příběh. Velmi kvalitní pilotní film ze světa seriálových Star Treků :-). Udrží seriál takovou laťku? :o)

Stargate: Infinity (2002) (seriál)

Opravdu velmi slabý animovaný seriál, který někde ukradl práva na název Stargate. Zábavnost minimální, logika často mizí v dáli, alespoň ta animace trochu ujde. Chápu, že seriál je určený pro menší děti, ale to nic nemění na faktu, že se tohle dílo moc nepovedlo.

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Sice je to normální Thriller, který ve Vás toho moc nezanechá, ale díky dobrému spádu, zábavnosti, napětí a režisérskému umu to dobře utíká:-). Herci zahráli svoje lehké nadprůměry. Travolta vypadá zase jako velký drsňák. Slabé 4.

Námořní vyšetřovací služba L. A. (2009) (seriál)

Mladší bratříček Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service není tak nadupaný, ale i tak je to zajímavý a zábavný seriál z Los Angeles. Největší sympaťák je jasně Chris O´Donnell, který o sobě po delší době dává pořádně vědět:-). 75 %.

Záchranka San Francisco (2009) (seriál)

Pohotovost v krásném San Francisku. Skvělé záběry na Alcatraz a Golden Bridge. Často zajímavé a akční díly. Sympatické postavy a Cliff Curtis je naprostý šílenec:-)). Lékařské seriály mají stále co nabídnout :o). Konec první série mě přemluvil na pátou hvězdičku (nechci jen 18 dílů, natočte další sérii!!!). Jinak také perfektní znělka. 90 %.