Zlatý časy! (2013) (pořad)

My chceme bod... Dobře já vám ho napíšu. Proč ne! Celkem slušně pojaté. Není důležité vyhrát, ale přijít. Dejdara mám rád, takže sem se příjemně pobavil a příště se rád podívám na další díl.

Andělé v Americe (2003) (seriál)

Nemůžu si pomoct, ale nic mi to neřeklo a dokoukal jsem to jen ze setrvačnosti. Jsou dvě možnosti: 1) Jde o strašně nadhodnocený snímek. 2) Jde o tak hluboké dílo, že jsem se k němu nedokázal ponořit a prožít ho. Každopádně pro mě se jedná o to první. Už jsem viděl pár snímků, kdy jsem byl zmatený a čekal, kdy pochopím oč jde a zaberu se do děje. A klidně jsem si takový film pustil víckrát a občas sem si ho moc oblíbil, ale tady ne. Navíc kombinace víry a politiky je pro mě děsný úlet. Tady, při představě opakovaného sledování homosexuální většiny (včetně anděla, který byl spíš podobojí) a šílené manželky, se mi ježí vlasy hrůzou. Některé herecké výkony byly úžasné o tom není pochyb. Třeba Pacino, kvůli kterému jsem si to pustil, mě jako vždy ohromil. Mary-Louise Parker a její kolega ze seriálu Tráva Justin Kirk se mi také líbili. Ale celek na mě působil takovým podivným a odpudivým dojmem. A "vzkaz" na konci měl být co... Možná v době, do které byl seriál situován. Ale dneska myslím, že trošku mimo. Každý, kdo má hlavu "vodzandanou' (jak pravil pan Kemr), nemá potřebu něco řešit. Třeba za pár let nebo až budu mít návaly a budu přemýšlet, jak se potrestat, si tohle pustím znovu a přehodnotím. Ale v tuhle dobu je ta * za herce, jinak bych nedal ani ji.

Máme rádi Česko (2013) (pořad)

Mno nápad celkem zajímavý, ale zbytečné protahování písničkami a spoustou nekonečných reklam dost škodí. Kdyby to trvalo polovinu, bylo by to přínosem. Navíc za neskutečně trapného a moderátora bych někoho potrestal. Proč ho proboha cpou všude. A nazvat ho ostříleným a populárním je také dost mimo. Příště raději koukat na vypnutou televizi.

Varan vs. Kobra (2005) (TV film) odpad!

Po včerejším filmu Afghánistán (2007) jsem si říkal, že už asi dlouho nic horšího neuvidím, ale chyba. Už od začátku jsem trpěl a přemýšlel, že rozbiju televizi nebo ji hodím z okna. Tady se dokonale skloubilo mizerné herectví a špatné efekty. Scénář také nic moc a o nekonečných zásobnících ani nemluvě. Nikdy více (ani vidět ani slyšet). Prostě a jednoduše Škoda blít!!!

Afghánistán (2007) odpad!

Mnooo.... Tak to je jiná liga. Dlouho jsem myslel, že to je klasický béčkový akční film, ale tohle to bylo tak nepopsatelně připitomělý, že to ani možné není.

Piraňa 3D (2010) odpad!

Nemůžu si pomoct, ale nic stupidnějšího jsem dlooouho neviděl. A ani spousta polonahých (občas nahých) bab to nezachrání. V přístavu žerou desítky lidí naráz a vedle jim stačí půlka chlapa a nevšímají si dalších dvou? Škoda promarněného času...

M*A*S*H - Co bylo potom (1983) (seriál)

Hodně přeháním. Tohle je slabý odvárek, ale cokoliv spojené s MASHem se mi těžko hodnotí objektivně. Zkoukl jsem všechny díly za jeden den a myslím, že měl být vysílán i poslední (teda pokud v něm bylo nějaké rozuzlení) Jinak se tady našlo plno vtipných okamžiků, Jen tu chyběl Hawkeye...

W*A*L*T*E*R (1984) (TV film)

Těžko říct podle půl hodinky. Mě se to zamlouvalo a další díly by nebyly na škodu (aspoň 10). Originál (dokonalý) jsem si taky zamiloval až po několika (mnoha) dílech. Radar byl dokonalý a tady je taky úžasný. Bohužel se asi nedozvíme jaké by bylo pokračováni Waltera....

Motorkáři (2003)

Jediné pozitivum je slušné obsazení a pár zajímavých scén, ale jinak je to plné opravdu stupidních řečí a blbostí. Podívaljsem se, ale je to blbost.

Paklíč (1944)

Zde se toho nedá moc vytknout. Sice to asi není top z filmů pro pamětníky, ale je to příjemná, nenásilná komedie plná zvratů a zmatků, kde sem se sice ze začátku ztrácel, ale stejně sem si to užíval. Dneska už se nic tak parádního netočí.