Ženy, které nenávidí muže (2012) (TV film)

Mno o stupeň lepší než Domina, kterou jsem viděl hned před tímhle, ale opět jsem zklamaný. Už pád Stránského na začátku mě slušně rozesmál. Ale byl tu i prostor pro fantazii. Kdy Langmajer pořád někde nechává děcko a po smrti doktorky, s kterou se schází, se divák může obávat o prcka. Ale pořád mám pocit, že ty nové české detektivky nejsou žádná pecka.

Domina (2010) (TV film)

Nevim nevim. Celkem jsem se těšil na novou českou detektivku, ale rozhodně mě neuchvátila. Pánové Dlouhý a Dlouhý to asi zachránili od většího průseru, ale tak jako tak, jsem nadšením nepřekypoval a znovu to už vidět nemusím.

Navěky drakem (1988)

Suprové akce jako vždy, ale výplň mezi nimi byla občas dost mizerná.

Šílenci na prknech (2001)

Už kvůli tomu, že se toho dost motá okolo sněhu, tak můžu být spokojený. Osobně preferuji dvě fošny, ale přenesl jsem se. Ve filmu je spousta bláznivostí u kterých se dá zasmát a opravdu k tomu není potřebná žádná pomůcka krom dobré nálady. Těžko tady hledat super herecké výkony nebo hluboké myšlenky, ale zábava to je dobrá.

Dr. Dokonalý (2012) (seriál)

Tady není co řešit komentoval jsem už Dr. Ludského. Nemám s tím naprosto problém a těším se na další díly jak malé dítě. Sice kousek myslím v druhém díle byl přehnaný (dr se choval moc jako idiot k paní, které umřel manžel), ale co. Jediná chyba: BMW 1 místo té 630 (pokud se nepletu). Proč? Vždyť jednička je pro baby. Já vím, asi prachy...

Dračí kletba (2006) (TV film)

Tak to bylo skoro za trest. Například vidět, jak šašek chytí 5 letících šípů a hodí je po střelcích a přesně je trefí a zabije. Mno to bylo levnější než nákup v Lidlu. Přiblblé dialogy, nudné scény, divné "akční sekvence". Jediná * za příjemnou herečku, které zabili tátu a mění názory opravdu rychle.

Zpověď zabijáka (2010)

Já jsem s tím neměl problém. Bylo to jediné koukatelné večer, tak proč ne! Celkem to mělo příjemný průběh a nenudil jsem se. Něco mě bavilo něco méně, ale filmů které se mi líbily od začátku do konce, je minimum. Část v nemocnici jsem už někdy viděl, ale to mi také nevadilo. Pokud o toho nečekáte zázraky, tak se z toho nestane super film, ale aspoň nebudete zklamaní.

Žraločí noc (2010)

Pán to má asi jinak hozený. Osobně žraloky obdivuji. Jsou to nádherná a obdivuhodná zvířata. Mike má také můj obdiv. A scéna, kde pomáhal žralokovi, co se zakousl do kabelů osvětlení byla taky pěkná. Měl by to vidět každý, kdo říká, že jsou žraloci zákeřný. My jim přeci lezeme domů, tak se nesmíme divit, že si občas kousnou.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Konečně nevypínám okno přehrávače s tím, že jsem zabil čas. Za poslední dobu fakt film, který jsem si královsky užil a bavil se od začátku do konce. Poctivá řežba jak z 80. let a to se už moc nenosí. Navíc okořeněné kupou vtipných hlášek. Asi jediné, co mi nesedělo, když se Sly snažil běhat. Ale jinak 3 legendy vedle sebe a hromada padajících grázlů a všude okolo to jistí Chuck a zbytek bandy. Doufám, že se další díl vydaří aspoň jako první dva.