Riskuj! (1994) (pořad)

Teď už je to pasé, ale ve své době jsem ne to čekal každý den:-).

Na vlastní oči (1994) (pořad)

Teď už trochu zprofanované, ale ve svých začátcích to mělo grády a skvěle vyplnilo mezeru v programové nabídce.

Černé ovce (1992) (pořad)

Aneb jak nachytat někoho na hruškách a když to zrovna není něco fakt skandálního, tak to sestříháme a nakomentujem tak, aby to skandálně vyznělo. PROSÍM, natočte někdy někdo skrytou kamerou tvůrce Černých ovcí, to by muselo být skandální každopádně.

Osvícení (1980)

Po prvé mi to přišlo dobré, po druhé, když už od začátku víte, jak se bude Nicholson postupně krok za krokem propracovávat ke svému šílenství, mi to přišlo geniální. Je to zvrhlé, divné, děsivé. A Stanley Kubrick se prý při natáčení skvěle bavil až se za břicho popadal.

Vetřelci (1986)

I po letech to má pořád grády.

Matrix (1999)

Tak tohle byl film, na který jsem zásadně nechtěl jít, protože to byla doba, kdy jsem nesnášel masové šílenství. Pak jsem na to šel a litoval jsem, že jsem šel tak pozdě:-).

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Stalo se vám u nějakého filmu, že jste ho viděli již po páté a pořád nemůžete odtrhnout oči? Jestli ne, zkuste terminátora 2.-).

Powaqqatsi: Impact of Progress (2002)

Máte dvě hodiny, kdy nemáte vůbec nic na práci? Máte rádi minimalistickou, ale silnou hudbu? Máte rádi cestopisy? A silné záběry světa kolem nás? A chcete to mít v jednom? Tak se usaďte a sledujte:-). PS CSFD: no nevím, ale powaqqatsi jsem měl doma nahrané na kazetě a mělo určo přes hodinu, myslím tak hodinu a půl.