• Krátkometrážní

Kdo přežije - Návrat hvězd (2004) (série)

Začátek byl hodně těžkopádný. Naštěstí od třetího dílu se to začalo slušně rozjíždět a musím říct, že jsem se docela bavil. Vítěz si to zasloužil a druhý dodatečný taky :)

Salem (2014) (seriál)

Velmi příjemné překvapení letošního roku. Čekal jsem málo, ale dostal jsem hodně a postupem času dokonce víc a víc. Člověk zde prostě musí fandit zlu. Finále bylo překvapující a už teď se těším na druhou sérii, protože si za Boha neumím představit, jak tohle může pokračovat. Možná by bylo dobře, kdyby to takhle i skončilo. Skvělý seriál, který mohu jen doporučit.

Kdo přežije - Perlové ostrovy (2003) (série)

Tato řada zaujala hned od počátku. Skvělí hráči, skvělé zvraty. Bál jsem se, že pirátská tématika bude na obtíž už jen proto, že ji nemusím, ale fungovalo to perfektně! Perlovým ostrovům není co vytknout.

Kdo přežije - Amazonie (2003) (série)

Z amazonie 90210 se později stala docela velmi zajímavá řada plná komických postav, dobrých stratégů, zajímavých situací a podlého Roba. Navíc snad každý hláška blondýnky Heidi byla perla :D aneb - "Mým hlavním přínosem pro kmen je můj intelekt" :D

Válka Bohů (2011)

Ten příběh nebyl ani zdaleka natolik výživný, aby z toho mohl vzniknout téměř dvouhodinový film. Díky tomu se k nám dostalo dílo, jež je velmi rozvleklé a chvílemi doslova nudné. Škoda toho. Jediné, co stojí za zmínku, je pár pěkných nechutných scén. Toť vše.

Čarodějnice ze Zugarramurdi (2013)

Tohle bylo tak divné, že ani nevím, co si o tom má myslet. Jak píšou ostatní, ty scény v jeskyni už byly dost přehnané, ale kupodivu to mělo atmosféru, herecké výkony byly fajn, nebyly tam hluché místa, efekty se také vydařily, tudíž relativní spokojenost. Pár nelogičností tam bylo. Taky mě potěšilo spousty známých tváří z Los hombres de Paco. Určitě nelituji, že jsem to viděl.

Kdo přežije - Fidži (2007) (série)

Musím říct, že řada, co se týče děje, byla skvělá, ale nějak mi nikdo ze soutěžících velice nepřirostl k srdci. Proto to nižší hodnocení. Navíc celá ta situace ohledně Yau-Mana a Dreamze a jak Dreamz pořád mlel jak udělal správnou věc a jaký to je dobrák. To bylo celé tak moc na přes držku! Ještě že jsou Amíci takový dobráčci. S vítězem jsem spokojen a z finálové trojky to byla jediná volitelná možnost.

Santův převlek (2010) (TV film)

Kevin Sorbo opět předvedl, že je velký Pan (ne)herec. Kdyby to celou dobu hrál ten santa, udělali by líp. Nicméně je to stále koukatelné.

Hodná a zlá čarodějka (2011) (TV film) odpad!

Nedá mi to, abych se k tomuhle nevyjádřil. Město nereálných dobráčků, včetně dobráčkovské záporné sestřenice Abigail s příšerným dětstvím, které ji nutí být zlá a nejvíc dobráčkovskou hlavní hrdinkou, která je největší vlezdoprdelistka, jakou jsem kdy za poslední léta viděl, tvoří tuhle příšerně přeslazenou zrůdovinu. Nemohli to jen lehce pocukrovat. Oni tam museli naházet hektolitry sladidel. Gratuluji, podařilo se.