Battlestar Galactica: Břitva (2007) (TV film)

Viděno 3 měsíce po dokoukání celého seriálu a musím říct, že to bylo takové nostalgické. A i přesto, že tam téměř nevystupovaly hlavní postavy, báječně jsem se bavila. BSG je zkrátka ten nejlepší seriál, jaký jsem viděla a snad si dobře povede i Caprica.

Samantha Who? (2007) (seriál)

Komediální seriál, který není ani tak moc vtipný, ale je prostě roztomilý a skvěle se na něj kouká. Postavy jsou sympatické, děj vždycky takový jednodušší, ale rozhodně to není ztráta času. Krásně se u toho odpočívá. A to je třeba.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Pěkná akce, ale to je asi tak vše. Příběh mírně pokulhává a celkově působí tak nějak zmateně. Obsazení Schreibera je ale velké plus, záporák mu sednul.

Zábavný park (2009)

Strašně nudný film o ničem. Do půlky jsem si říkala, že se to rozjede a že nevadí, že je to pomalé, ale ono se to nerozjelo. Ztráta času.

Proroctví (2009)

Výborný film, plný napětí, s bohužel ale totálním shitózním koncem. Američani asi nemají koule na to, aby nechali na konci všechny pěkně beznadějně poumírat a vystříhali se totálně kýčovité záchrany. Škoda, jinak ale pěkná podívaná, která měla až na posledních 10 minut náběh na 5*. Úplně posledními záběry to ale zase trochu napravili. Ohýnek pěknej.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

True Blood je jiny. Nedosahl na me nejoblibenejsi serialy. Obcas je otravny, obcas genialni. Bill je osklivy, Sookie mirne posahana, ale za zkouknuti to rozhodne stoji. Aspon na zkousku a aspon pulku dilu, prvni tri jsou rozjezd. Web k serialu na http://trueblood.hostend.eu/.

Quantum of Solace (2008)

Mirne zklamani, vyrazne slabsi nez Casino royale, skoda. Presto je pro me ale Craig nejlepsim Bondem. Asi prave proto, ze neni takovy prezehleny jako Brosnan.3,5*

Battlestar Galactica (2003) (TV film)

Pozvolnejsi pilotni miniserie ke skvele vypadajicimu, nadupanemu scifi serialu. Vzhledem k tomu, ze je to uvod do celehoo deni, lze mu pomalejsi rozjezd snadno odpustit. Nutno ovsem podotknout, ze slovo pomalejsi jsem zvolila pouze v porovnani s tempem nasledujicich dilu. Neznamena to, ze je tento pilot nudny. To ani nahodou. Prave naopak. Edit:// Po shlédnutí všech dílů musím čestně podotknout, že to je nejlepší scifi seriál, který jsem kdy viděla. Promiň Jossi, Firefly až na druhém místě.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Jak se tahle slatanina mohla stat oblibenym pribehem nejen u deti do 10 let, ale i u dospelych... to opravdu nikdy nepochopim. Bohuzel, s pribyvajicimi dily je to stejne hrozne, jako na zacatku.

Stmívání (2008)

Zklamani. Mozna, ze by to dopadlo lip, kdyby neobsadili nektere tak na pohled protivne herce. Robert Pattinson ma hrat bytost neskutecne hrasnou, misto toho na me z platna kouka vybledle cosi s vlasy jako Kuko. To same plati i ostatnich nadpozemsky krasnych upirech. Pri pohledu na ne si proste nemuzu odpustit rozpacite krouceni hlavou, premyslejic o tom, jestli v castingu zrovna v dobe konkurzu netrpeli vsichni horecnymi preludy. Jedinou skutecnou mnamkou v celem filmu byla pouze mnohokrat jinymi zminovana baseballova scena. Takze, pokud pro me byl takovym zklamanim prvni dil, nevim co nastane u pokracovani, ktere mi prijde knizne mnohem slabsi a v nemz dostane nejvetsi prostor postava me ve filmu nejvic vizualne protivna - Jacob. Asi uz jsem stara a teenagerum uz nejsem schopna porozumet. :-) 2,5*