Susedia (2006) (seriál)

Slovensky sitcom stavici predevsim na manzelskem a slovnim humoru. :-) Myslim, ze srovnavat toto se soucasnymi amrecickymi sitcomy typu Big bang theory a HIMYM neni fer, notabene pouze po jednom shlednutem dilu, prece jen - jiny kraj, jiny mrav, jiny druh humoru. Po shlednuti cele prvni serie, v porovnani s ceskoslovenskou serialovou tvorbou 4*.

Vévodkyně (2008)

Celý film jsem chtěla dát 4, ale za konec 5. Filmy zasazené do historie já můžu a tohle je strhující od začátku do konce.

Nebezpečný cíl (2008)

Kde jsou ty časy, kdy si Cage dovedl vybrat fajnový akční film. Snažíc se pod napíchanými vlasy skrýt fakt, že stárne a pelichá, míhá se Cage na scéně v několika ucházejících akčních scénách. Ať už je to všechno věrohodné nebo ne, zase tak strašné to není, nestihne to ani nudit a vlastně je to celkem fajn film na odreagování. Žádný trhák to není, chyb a much to má spoustu, ale odpočívat se prostě musí, fyzicky i psychicky. :-D

Californication (2007) (seriál)

Hank Moody je typ muže, kterého bych chtěla snad každá baba ojet a žádná by ho nechtěla mít doma. :-D Pokud to není aspoň ve skrytu duše váš vzor, dá se pochybovat o tom, jestli jste vůbec správný chlap. :-D 100% Spolu s Tudorovci a Death Note to nejlepší, co jsem v roce 2008 viděla. "We drink, we fuck, we watch old movies in your apartment." "Sounds fucking awesome."

Bratři z donucení (2008)

Nemám nijak v oblibě Willa Ferrella, jeho filmy mi přijdou víc trapné než vtipné, i když se tam vždycky pár světlejších míst najde. Tohle je docela přiblblózní námět o dvou 40-letých looserech, kteří stále žijí u rodičů, a když se jejich rodičové vezmou... No. Ale jo, co si budeme namlouvat, pár scén je tak povedených, i když nejvtipnější a zároveň nejtrapnější vlastně je, že je někomu 40, bydlí pořád u maminky a stále se chová, jako by mu bylo 12. Ale tak třeba scénky s palandou, nebo neuspokojenou paničkou na wecku jsou fajn.

VALL-I (2008)

Wall-e je strašně cute. Já vím, že to je komentář za všechny prachy, ale to se nedá jinak říct ani napsat. Miniaturní číslo 5, ale taaak cute.

Za svitu měsíce (2007) (seriál)

Ma to pri zatim odvysilanych 12 castech v kazdem dile velmi prijemny spad, mysteriozne-detektivni ladeni, velmi sympaticke hlavni hrdiny a zacinajici dejovou linku, propojujici po sobe jdouci dily. Uvidime, jak se to vyvine dale. Hlavne nezapomente: "Kdyz zijete dlouho, minulost vas vzdycky dozene."

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Příjemná pětadvacetiminutovka na všední i nevšední večery. Sympatické postavy a děj, který nenudí ani po šesti sériích.

Párování (2000) (seriál)

Pro mě seriál, který má kouzlo hlavně když se sleduje s partnerem. Při sledování o samotě mě málokdy pobavil, spíš tvořil celkem kvalitní kulisu ke kolejní večeři. Jinak mám ale pocit, že na vině byl i český dabing. Byl na mě až moc ... nezáživný. Škoda.