Pokání (2007)

Nechápu, proč jsou z toho všichni tak odvaření. Vždyť je to tak neříkající, neskutečně pomalu se to táhne a žel to strašně nudí. Aspoň, žena konci umřou, tak ta slza zvedne hodnocení o hvězdičku.

Hvězdné války podle Turka (1982)

Tohle je bezkonkurenčně nejhorší film všech dob, ovšem když ho sledujete hromadně, stává se z něj rázem nejlepší komedie všech dob.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Dva spolubydlici-fyzici, kteri maji dohromady IQ neco silne pres tri sta, jeden vice odtrzeny od reality nez druhy, prebijejici se odborne ladenymi hlaskami v takove frekvenci, ze si clovek casto musi az stopnout obraz, aby ten tok myslenek vubec pochopil. I prestoze nevynika zadnou originalitou, presto je to naprosto vyborna odpocinkova zalezitost. Jak si vyrobit lampicku ze svitici akvarijni rybky? Jak se co nejoriginalneji prevleknout na haloweenskou party? Jak nechat nepriteli vybouchnout hlavu pouhym pohledem? Co vsechno lze udelat, abyste nezemreli prisernou kreci behem muzikaloveho vystoupeni vasi sousedky?

Ghost Rider (2007)

Ghost rider je špatný film. Čtyři hlavní záporáci jsou žabaři a stojí vyloženě za prd. Rider je vyřídí a ani se u toho trochu nezapotí. Nejzajímavější z nich je ten pátý, Mefistofeles Fonda, leč ani ten nic nepředvedl. Cage to tentokrát s napícháváním vlasů dost přehnal, vypadá jako by měl na hlavě paruku z mrtvýho bobra. Nejvíc mu jdou ty rádoby vtipný scénky, a tak když není ani trochu děsivý, je apoň na těch pár vteřinek vtipný. Všem, co mají aspoň trochu tak kousavý a škodolibý smysl pro humor jako já, tento film vřele doporučuji - budete se válet smíchy od začátku do konce a říkat si, že to snad muselo být už původně myšlené jako parodie na sebe sama. Ach jo, kdyby ses Nicolasi radši místo natáčení adaptací svých oblíbených komixů věnoval víc tý němčině ...

Critters (1986)

"Mají zbaně!!" "No a co??" *prásk* "A do prdele."

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Nedokážu pochopit, jak takovýhle seriál, který nasbíral i spoustu nominací a cen, může skončit na 53 procentech. Pokud ti, co hodnotili Buffy jako odpad nebo ji dali jen jednu *, přičemž to je viděli na Nově s příšerným dabingem a pouhé 3 řady, neměli by radši hodnotit vůbec. Buffy je s každou serií lepší a propracovanější seriál a v novějších řadách také sklouzává do temnějšího rázu. Je potěšení ho sledovat v orignálním znění - je plný skvělých hlášek a anglických slovních novotvarů. Zaslouží si alespoň o 30% vyšší hodnocení.

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Dalo se u toho ještě víc nudit? Ne, stoprocentně ne, a ne a ne a ne!!! Ani spát se u toho nedá jak je to špatné. První díl dokazuje, že to přece jde líp. Tady ani vyspělejší technika nedokáže nahradit děj a přiblblé vačice a jejich mamutí napodobeniny.

Nová dobrodružství Medvídka Pú (1988) (seriál)

Tohle je velmi osobní hodnocení, prosím neberte ho vůbec v potaz - Nenávidím k smrti medvídka Pú. Uf, to se mi ulevilo :-)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Na hodnocení toho seriálu mi žel ani nestačí hvězdičky. Každý díl je doslova narvaný skvělými hláškami a vtipnými situacemi. Seriál má mimo to i skvělé charaktery a sympatické herce v čele s naprosto skvělým Neilem Harrisem a Alyson Hannigan. It's gonna be legen ... wait for it ... dary!