Avengers (2012)

Nejlepší složkou filmu se bezkonkurenčně stal Bruce Banner kterého výborně zahrál Mark Ruffalo, rovněž titul největší hlášky ("Slabý bůh") patří jemu. Dále mě nadchla krása Cobie Smulders jako Marie Hillové, která na začátku ukázala všem, že není jen statickou agentkou S.H.I.E.L.Du. Jako největší zklamání hodnotím Hawkeyeho, který se mi jinak v komiksech moc líbí, ale Jeremy se na něj prostě nehodí. Z kina jsem odcházel nadmíru spokojený s tím, že jsem viděl nejlepší komiksový film a jeden z nejlepších filmů všech dob.

Superman/Batman: Veřejní nepřátelé (2009)

Akcí naplněný animovaný film, v němž se setkávají dva největší hrdinové, které stvořilo komiksové nakladatelství DC Comics. Nevím proč, ale můj oblíbenec Batman tady působí tak trochu zakřiknutě a Superman porazí snad všechny nepřátele. Jinak mě potěšili další hrdinové, kteří se ve filmu objevili, nejvíce snad Atom, jenž dokáže úspěšně zachránit svět před radiací a také krátká bojová scéna mezi dvojicí hrdinů a armádou lotrů. Sečteno podtrženo, film byl skvělý a proto dávám pět *.

Batman - Gothamský rytíř (2008)

Japonská animace je nic moc, čekal jsem víc. A taky, když jsem si početl o příběhu, těšil jsem se na mého oblíbeného padoucha Scarecrowa, nakonec tam byl asi tak 5 minut. No prostě něco jako dejme tomu Pokémon smíchanej s Action Manem.....

Prázdniny (2006)

Romantická blbina s krásnou Cameron Diaz a toporně hrajícím Judem Lawem, s docela dobrou hudbou mistra skladatele Zimmera. Jinak poznal jsem to díky fotce ze stolní hry Světový film :)))

Batman (1989)

Burton je pan režisér, tohle je prostě povedený filmový kousek. Jack Nicholson předvedl nejlepší herecký výkon své kariéry a jeho Joker nebo v českém dabingu Klaun je jedním z největších padouchů.

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Nádhera, musím zmínit Ewoky a císaře jako hlavní plusy tohoto filmu. Jediné co mě zklamalo bylo přetočení konce s novým duchem Anakina.

Princ Egyptský (1998)

Dal bych pět hvězdiček, ale moje averze vůči monoteismu a urážky vůči egyptským bohům mě nutí pouze na 4*

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Super sitcom, který však postupem času začíná ztrácet svůj dřívější půvab. Problém sžití nerdů a normálních lidí ustupuje romantickému kýči a ženské postavy jsou nudné a otravné. Ještě že Howard a Stuart situaci přece jen zachraňují. Trošku slabší 4*.