Divočáci (2007)

Už doskrát ohraný scénář, kde chlápci s krizí středního věku podnikají dobrodružství za ztracenym mládím. Myslel jsem, že to zkouknu a nic to ve mě nezanechá a jsem rád, že jsem se spletl...sám jezdim na motorce, takže film kde Travolta (jeden z mých nejoblíbenějších herců), Allen (muj oblíbenej Kutil Tim) a Lawrence (u kterýho vim, že nemůže zkazit žádnou komedii) jezdí na mašinách, to je pro mě něco jako filmovej zázrak!!! Na začátku mi tam William Macy neseděl, ale to asi jenom první minutu, protože po celej film jsem z něj uchcával, hlavně z těch jeho brejlí:-D SUPROVĚ obsazená komedie, která vás bude bavit od začátku až do konce...

Skleněné peklo (1974)

Podobné jako Dobrodružství Poseidonu, akorát místo lodě mrakodrap a s rozdílem, že zde za katastrofu nemohla příroda, ale jenom lidská chamtivost a hlad po penězích, která v tomto případě stála mnoho životů. Dvojice Newman a McQueen byla pastvou pro oči...vyzdvihl bych všechny ty výbuchy a efekty, které jsou na tu dobu velice dobrý a i po téměř čtyřiceti letech vypadají opravdově.

Dobrodružství Poseidonu (1972)

Hodně povedenej film!!! Gene Hackman jako odvážnej zachránce v životní formě se mi moc líbil...bavilo mě sledovat jak se lidi chovaj v takové situaci a vlastně je pohřbívá jejich vlastní povaha a nedůvěřivost, ale myslim si, že by se vetšina z nás chovala stejně...každopádně katastrofickej film na jedničku

Buly (1992) (pořad)

Hokej je jeden z mejch nejoblíbenějších sportů a extraligu sleduju celkem podrobně a BULY mi dává největší přísun aktualit z českýho hokeje. K přímýmu přenosu vybranýho zápasu navíc sestřihy ze všech dalších stadionů, rozhovory, aktuální vysledky, zlatá helma, elektronická tužka atd...ale hlavně super komentátoři a moderátoři!!!!!!!

Hokejový zázrak (2004)

Událost to byla určitě velkolepá, tréninkové metody byly v té době hodně krutý, ale to musely bejt, když jste chtěli porazit Sovětskej svaz. Sportovní filmy miluju, takže po sportovní stránce bych neváhal dát 5*, ale co se týče filmové stránky, tak jsem od toho čekal trošičku víc, je to nejspíš proto, že tu není moc profesionálních herců, proto nemůžu dát plný počet hvězdiček, ale výkon Kurta Russella je parádní!!!

Crash (2004)

Určitě zajímavej film, ale nějakou přehnanou genialitu jsem v něm nenašel. Hlavně jsem čekal film se Sandrou Bullock, ale ona ve filmu hraje asi tak 15 minut. Příběhy z americkýho života se mi zdály někdy až přehnaný, ale bez trošky fantazie se pořádnej film skoro nedá natočit. Když to zkrátim, tak film se mi docela líbil, ale oskara bych mu nedal.

Tým na hraně (2010) (TV film)

Krásný zážitek, krásný dokument!!!! O to horší je skutečnost, že dva hráči z tohoto týmu už mezi námi nejsou. Karel Rachůnek, Jan Marek, Josef Vašíček, Pavol Demitra a celý tým Lokomotiv Jaroslavl, ať odpočívají v pokoji....

První liga 2 (1994)

Věděl jsem, že to bude horší díl než jednička(která byla bezkonkurenční), ale nečekal jsem, že takovym rozdílem! Sheen a Berenger, ti byli v pohodě, ale určitě hodně chyběl Wesley Snipes, Omar Epps ho prostě nemohl plnohodnotně nahradit. Cerrano jako usměvavej mnich mi moc nesedl a ten japonskej vykuk mě vyloženě "sral". Na druhou stranu se mi moc líbil ten mladej nováček, ani nevim jak se jmenoval, ale ten byl dobrej...vlastně sem se smál skoro jenom jemu a jeho kecům...v číslech dávám takovejch 55%. Trochu se bojim podívat se na trojku

Tajemná řeka (2003)

Zajímavej film, ale konec mě docela zklamal...ted nemyslim z tvůrčího hlediska, nic proti scénáři, jenom já jsem prostě nechtěl aby to takhle skončilo! Co se týče herců, tak mě osobně se nejvíc líbil Kevin Bacon. Jinak si myslim, že 80% procent je naprosto adekvátní hodnocení!!!

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

LUXUS!!! Já nemám slov. Kam se hrabou filmy typu Avatar a Pán Prstenů, které potřebují miliony dolarů, vymyšlené světy atd., aby zaujali diváka (nemyslim to ve zlém, tyhle filmy se mi taky líbí), když stačí takhle málo! Černobílé filmy mě moc nelákají, ale potom co jsem viděl tohle, se budu dívat snad "jenom na ně":) V poslední době jsem viděl pár super filmů, ale nenapadlo by mě, že ZROVNA u mě (je mi tepr 21) vyhraje film z roku 1957,ale je to tak! Navíc Jirka Voskovec jako bonus pro českého diváka:)