Kličko (2011)

Kličkům jsem fandil ještě než jsem tohle viděl a po shlédnutí už mi asi žádnej boxer nebude dost dobrej!!! Životní příběhy obou bratrů, který si zfilmování, vlastně spíš zdokumentování zasloužili. Oba sympaťáci a už navždycky nesmazatelný superhvězdy světovýho boxu!!!!! Jen víc takovejch filmů...a hlavně víc takovejch sportovců!!!!!!!!!!!!!!

M*A*S*H - Nashledanou, sbohem a amen (1983) (epizoda)

Kdo mi ukáže dojemnější ukončení jedný dlouhý a kultovní éry, ten si zaslouží uznání. Já myslim, že to nikdo nedokáže! Když bourali stany a B.J. s Hawkeym zasalutujou plukovníku Potterovi...no já byl tak na měkko!!!! Nejlepší seriál, o životě a o všem co obnáší, co kdy existoval!!!

Rocky V (1990)

Štve mě to, je to těžký, ale musim bejt aspoň trošku objektivní. Rve mi to srdce, ale musim ubrat hvězdu...možná by to jindy nemuselo bejt, ale když díl předtim nasadila čtyřka laťku míli vysoko, tak to jinak nejde! Příběh prostě neni tak prožívatelnej jako u předchozích. Mrzí mě to o to víc, že režii velí Avildsen, ten kdo dostal oskara za první díl, takže trochu zklamání. Třeba by to bylo jinak kdyby se režie pořád držel Stallone, ale na kdyby se nehraje. Ale co se musim zastat...hodně čtu, že konečná bitka na ulici je dost trapná a tak...podle mě je HODNĚ dobrá, trochu změna ne?

Rocky III (1982)

Oproti prvním dílům jde kvalita malinko dolu, ale přesto si to u mě udrží plnej počet. Konečně jsem se dočkal, oba BORCI, Rocky a Apollo, bok po boku! Mr. T si filmem kráčí jako frajer, kterýho vyloženě nenávidim:) A u někoho dojde i na slzy...Mikey to byl asi nejmenší a nejstarší chlápek, ze kterýho bych měl kurva respekt:)

Rocky II (1979)

Děkuju bohu a Stallonemu za to, že pokračoval v natáčení dalšího dílu. Suprově doplnil jedničku a seslal mi další film, kterej se mi nemůže okoukat. Věta, kterou mam z tohoto dílu nejradši...Duke říká Apollovi: ,,Ještě nikdy jsem neviděl nikoho takhle zmlácenýho a ten člověk na tebe pořád a pořád vyrážel!!!" miluju tenhle díl

Den D (2008) (pořad)

Za první serie jasnej plnej počet hvězd...a to za složení Okamura, Bérová, Bartoš, Nováková, Pilný!!! Za další serie ubíram hvězdu jenom kvůli tomu plešatýmu blbcovi, co sedí úplně v pravo, no to je ale idiot namistrovanej!

Nebezpečný syn (2001) (TV film)

Na neprofláknutej béčkovej film docela dobrý. Než si to pustíte, snižte svoje nároky a očekávání na úplný minimum a na konci budete možná i příjemně překvapeni.

Rocky IV (1985)

Z odpůrců série o Rockym udělá tenhle díl milovníky série o Rockym!!! Jednička je originál a nejde překonat, ale co se týká všech pokračování, tak je čtyřka jednoznačně nejlepší. Dokonce u mě strčila do kapsy i druhej díl, kdy Rocky získá vysněnej titul. A Ivan Drago? Nejlepší soupeř...boxer, kterej by vymlátil duši ze všech, z Tysona, Aliho, Frazera, Lewise!!! A Rocky ho zničil:) tak kdo je nejlepší?

Bláznivá střela (1988)

Smích léčí, zábavy neni nikdy dost, smích prodlužuje život...zkoukněte to a budete nejzdravější na světě, dostane se vám zábavy jako snad nikdy a budete žít minimálně do 150 let!!!

Gladiátor (2000)

Konečně jsem se dostal ke Gladiátorovi a mam z něj velkou radost!!! Crowe výbornej, Phoenix možná ještě lepší...vážně Croweovi se nedá nic vytknout, ale stejně mě nezbavil dojmu, že Oskara za tenhle rok měl dostat Tom Hanks za Trosečníka.