Dívka ve vlaku (2016)

Výborný thriller,pro člověka nezasaženého knihou i plný překvapení.Postupně vyprávěné tři osudy se skvěle proplétají se současným dějem a závěr je i vlastně není překvapivý.

Hardcore Henry (2015)

Jako nápad dobrý,ale 90 minut to nevydrží.Absence dialogů nejspíš potěší jen gamery.

Uloupené Kosovo (2008) (TV film)

Je jasné že je to celé zaujaté,ale i tak to jen potvrzuje to co jsem si už předtím myslel.Člověk musí hlavně umět číst mezi řádky.

24. Český lev (2017) (pořad)

Český lev,slovenská moderátorka,většina oceněných Slováci a nejlepší film,co ještě nebyl v kinech.No divné.

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Tuctový film,který sice rozjíždí solidní úvod,ale množství zvratů je přímo na škodu.Dialogy si protiřečí a postavy jednají jakoby chtěly zemřít.

Doktor Strange (2016)

Originální a vtipná marvelovka.Všechno si sedlo,od příběhu k hercům.Jenom se děsím,co z té poetiky zůstane v dalších Avengerech.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Poctivě natočený skutečný příběh.Děj je šikovně prokládán časovými úrovněmi,takže ikdyž je leccos zřejmé,plno věcí se odtajní až v závěru.

Prázdniny v Římě (1953)

Naivní komedie poplatná době s kvalitními herci,dnes by neobstála.

Let Fénixe (2004)

Dobrá zápletka i herci,děj moc spád neměl.Schéma "co se může pokazit se pokazí" začalo postupně působit i směšně.Ale přece jenom to nebyla úplná blbost.