Příchozí (2016)

Parádní scifi s inteligentním příběhem a poselstvím.V podstatě zamyšlení o lidství a životě s psychologickým přesahem.

Odpadlík (1992) (seriál)

Docela dobrý nápad se postupen dílů stává otravnějším a otravnějším.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Až příliš pomalé scény a dlouhé záběry na detaily mě dost nudily.Příběh je dobrý až na pasáž s mostem,která působí jako parodie.

Mechanik zabiják: Vzkříšení (2016)

Docela blbý návrat do osmdesátkového béčka.Jakákoliv zápletka úplně k smíchu a to nemluvím o dialozích.Jedna hvězda za akci,střílečky byly ale k smíchu.

Svátek matek (2016)

Množství postav které se různě potkávají je docela výhodou,v polovině je ale jasné jak kdo dopadne.Herci ale dobří a i dialogy byly skutečně o něčem.

Nerve: Hra o život (2016)

Docela nudná agitka pro děti o nebezpečí internetu.Napětí pomálu a boj o život už vůbec ne.

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Dobrá neamerická komedie o něčem.Přesně ve stylu prvního dílu.Pár dobrých fóru,dost jich vyznělo do ztracena.

Bezva ženská na krku (2016)

Dobrá komedie se skvělými herci,kteří mají chvílemi za úkol přehrávat.Žádný dementní humor se nekoná,děj je poměrně důstojný,všechno je až příliš nalajnováno.Škoda přeslazeného konce.

Temný případ - Série 2 (2015) (série)

Temnější i drsnější než série první,množství postav chvílemi až mátlo.Na konci se ale všechno dokonale proplete a konec není sice překvapivý ale důstojný.

Duel v Mount Hermonu (2016)

Docela dobrý a napínavý děj,jen vzdáleně připomínající western.Trochu toho tajemna neuškodí,všechno ale zkazí závěrečná směšná přestřelka.