Pixely (2015)

Jak může podle tak nadějnýho námětu někdo natočit takovou kravinu? Místo komediální pocty herním legendám tu máme 100 minut plných nudy, trapnosti a mentálního utrpení. Všem videoherním klasikám dělá tenhle film jen a jen ostudu.

Terminator Genisys (2015)

Android potká androida. Z androida se stane chameleon. Android ztratí chameleona, chameleon se přemění na slizku, android získá slizku, slizka potká slizku a odejdou spolu, android ztratí slizku, chameleona i androida. Takový pocit jsem měl z Terminator Genisys. Pár zásahů do zaběhlého univerza by možná nebylo špatných, tady jich je ale strašně moc a nakonec je to jen jeden velký zmatek a chaos. A hlavně, vůbec to nedrží pohromadě. Taková legenda jako je Terminator by si zasloužila mnohem lepší film!

Maggie (2015)

Rodinné drama ze zombie apokalypsy aneb co uděláte, když se Vaše dítě pomalu mění v mozkožrouta. A ono to kupodivu vcelku funguje, Arnold tu navíc předvádí svůj jednoznačně nejlepší herecký výkon v kariéře. Nic pro skalní fanoušky Komanda,ale ti ostatní můžou být docela slušně překvapeni.

Špión (2015)

Nejvtipnější a nejvulgárnější role v kariéře Jasona Stathama. Jedině kvůli němu dávám o hvězdičku víc než jsem původně chtěl.

Sabotáž (2014)

Jako hlavní chod tu máme variantu na Expendables bez hvězdného obsazení, zato se scénářem od zfetovaného mývala. A jako přílohu přihodíme herecké představitelky, jejichž sex-appeal dostává na prdel i ve srovnání s Ženou za pultem. Opravdová pochoutka pro opravdové gurmány. Přeji dobrou chuť!

Velká šestka (2014)

Dostatečně šílený, aby pobavil, dostatečně vážný, aby dojal... A tentokrát se určitě vyplatí vydržet až do úplného konce filmu :)

Jan Hus (2015) (TV film)

3 hvězdičky dávám hlavně za pokus natočit trošku jiného Husa. Ale to zvěrstvo co tady napáchal Kocáb, tomu se snad ani nedá říkat hudba... Závěrečnou scénu upálení podbarvil elektrickými kytarami a do toho všeho nějakej eunuch kvílel ejchuchu ejchuchu. Asi šlo o záměr divákovi co nejvíce přiblížit utrpení Mistra Jana na hranici. A je pravda, že v tu chvíli bych tam nejraději skočil za ním. Ale co, Kocábka za to shrábl slušný prachy a zase jednou všem dokázal jakej je to umělec...

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Ano, našli by se chybičky. Ale je to epické, akční a nááádherně se na to kouká. Krásné rozloučení s mou milovanou Středozemí... Děkuji Petere, že jsi nás vzal na tuhle úžasnou cestu!

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Film je jen pouhou téměř dvouhodinovou smrští trapných vtípků, u kterých se dá čas od času zasmát. Co mě ale dorazilo, byl český dabing. Jim Carrey a Bohdan Tůma k sobě patří už léta, tady je vše v pohodě. Ale Jeff Daniels s hlasem mistra Pomejeho mě bude ještě dlouho děsit v nočních můrách. Blbý, blbější a Pomeje...

Mercy (2014)

Další do sbírky mizerných filmů podle Kinga aneb kokotina, která je s každou další minutou jen a jen horší. To co začne jako průměrný horor, tak nakonec skončí jako nechtěná parodie, u které se prostě musíte smát.