Odsouzeni zemřít (2006)

Těžko uvěřit, že je to podle skutečné události, protože inteligence všech zúčastněných značně kolísá, například scéna s mobilem nebo provazem... Dvě hvězdičky, protože jsem se skvěle pobavil (smál se od začátku až do konce).

Jeden svět nestačí (1999)

Bondovky s Piercem Brosnanem jsou dle mého názoru prostě nejlepší. Jemu ta role opravdu neskutečně sedla.

Machři (2010)

Nemohu si pomoci, ale já se náramně bavil. Adam Sandler jako vždy skvělý a v doplnění se Salmou Hayek ... co více dodat .

Lepší už to nebude (1997)

Jack Nicholson ve své životní roli. To, co předvádí, je neuvěřitelný herecký výkon a zejména scény s Gregem Kinnearem jsou doslova geniální. Nejlepší komedie, jakou jsem kdy viděl.

Dr. Ludsky (2011) (seriál)

Zajímavý seriál, jehož podobnost s Dr. House je na pomyšlenou. Občas se rád podívám a vůbec nejsem zklamán. 60%

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Děj se v každém díle opakuje, scénář není nijak zázračný a přesto si myslím, že jako doplnění dopoledního vysílání se tento seriál hodí a člověk si u něj může dobře odpočinout. Navíc se sérii od série zlepšuje, tak proč ne? :)

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Už jen když slyším tu příšernou znělku, tak se mi dělá špatně a o ostatním radši ani nemluvě...

TRON: Legacy 3D (2010)

V kině ve 3D je to úžasný zážitek a není čas všímat si chyb, i proto je mé hodnocení takové jaké je.

Futurama (1999) (seriál)

Úžasný seriál, ale musí se vidět v originále stejně jako filmy.