Nepřemožitelné zlo (2005)

Celkem povedený horor s pár překvapujícími okamžiky. Hodně jsem přemýšlel o hodnocení a nakonec jsem dospěl k závěru 65%. Na můj vkus byl trochu pomalejší rozjezd a hlavně mi moc nesedla Calista Flockhart, ale i přesto jsem se dobře bavil.

RRRrrrr !!! (2004) odpad!

Vím, že je tento film tak pitomý úmyslně, ale prostě mi to vtipné, až na několik málo momentů (které se dají spočítat na prstech jedné ruky), nepřijde.

Temnota (2002)

Šidí nás to, je to lhář ... velice zajímavý a netradiční film. Z velké části je předvídatelný, ale konec je opravdu povedený a dá se říci nečekaný. Rozhodně nadprůměrný horor, který dokáže navodit děsivou atmosféru. 65%

Světová invaze (2011)

Je jasné, že tento film nemůže stát a a ni nestojí na scénáři. S detaily si také nikdo moc práce nedal, ale je to ukázka toho, že když se chce, tak vše jde. Přijde mi, že se na film moc spěchalo a možná moc šetřilo. Stačilo alespoň trochu upravit scénář a dosadit jiného režiséra. Jonathan Liebesman rozhodně zvládl to, co se po něm chtělo, ale rozhodně to není ten pravý na akční sci-fi. Trochu mi vadila ta až možná moc přímočará akce bez času na odddech - jiný režisér by si s některými scénami dokázal pohrát, rozvinout je na vyšší rozměr a divák by měl čas si odpočinout a zamyslet se nad tím, co se vlastně dělo a to by si tento film zasloužil. Nicméně kamera byla skvělá, navíc výborně zvládnuté efekty a vůbec celá technická stránka je perfektní a já se rozhodně nenudil.

Černá hodina (2011)

Nemohu si pomoci, ale tento film mne narozdíl od Invaze světů a i Skyline opravdu bavil. Byly zde jisté podobnosti s Válkou Světů i Světovou invazí, ale to ničemu nevadí. Ano, začátek je děsivý a příběh také není žádný zázrak, ale děj je nabitý akcí a rozhodně se nebudete nudit. Má jednoduchý přímočaný příběh, který je doplněn spoustou opravdu nečekaných momentů, což vás dokonce donutí se zamyslet. 3D nebylo rozhodně potřebné, ale i kvůli pár skvělým momentům ho vřele doporučuji. Prostě jsem se výtečně bavil a kdybych trochu více přimhouřil oči, bylo by to za 4 :-)

Ocelová pěst (2011)

Skvělý film se skvělým Hugh Jackmanem. Mrzí mne jen předvídatelný konec a až moc rychlý spád událostí. Bylo by dobré trochu protáhnout délku filmu a zklidnit děj. Ale i tak je tento film opravdu vysoce nadprůměrný a jsem z něho nadšený.

Expozitura (2009) (seriál)

První díl na mne udělal dobrý dojem, ale poté nastává vysoká neurovananost. Některé díly jsou opravdu skvělé, ale jiné už nikoliv...

Zelená míle (1999)

Úžasný film, u kterého se dojme naprosto každý. Dle mého názoru ještě mnohem lepší než Forrest Gump a to je co říct :)

Barbar Conan (2011)

Chvílemi mi to přišlo jako slátanina všech možných filmů z různých žánrů, ale celkový dojem byl slušný. Nebýt příšerného 3D, tak by možná bylo i lepší hodnocení

Sportovní noviny (1994) (pořad) odpad!

Sportovní noviny na nově? Dobrý vtip...