Debilní kecy (2012) (seriál)

Bohužel poslední díly jdou spíše kvalitou dolů...

Pot a krev (2013)

Musím se přiznat, že jsem čekal něco úplně jiného, ale každopádně to stálo za to. Pro mě druhý nejlepší Bayův film vůbec (Skála). Podle skutečné události? To snad ani nemůže být pravda :-D

Red 2 (2013)

Strhující zábavná akční podívaná (ještě akčnější a ještě zábavnější než první díl). Bruce tak jak ho známe a jak ho chceme vidět. Anthony nezklamal ... jako vždy. A ke všemu skvělý a ÚŽASNÝ Malkovich. Doporučuji jít do kina ;-)

Rain Man (1988)

Tom Cruise je sice trochu zastíněn úžasným Dustinem Hoffmanem, ale i on si zaslouží uznání za skvělý výkon. Velice dojemný příběh se skvělým scénářem ...

Ray Donovan (2013) (seriál)

Pilot: Zvláštní... začátek dobrý, ale poté nudné a nezajímavé. Doufám, že další díly budou lepší, potenciál tam rozhodně je. |60%|

Světová válka Z (2013)

Přesně typ filmu, který mám rád a který vyhledávám. Udržuje diváka téměř neustále v napětí, vše je umocněno mnohými lekavými scénami. "Zombies" vypadají skvěle a rozhodně se od jiných zpracování liší - nejvíce se jim přibližují asi nakažení z I am legend - a rozhodně dokáží pobavit (třeba scéna v laboratoři s viry mi přišla dost vtipná). Jsem šťastný za každý takto kvalitní film z postapokalyptické budoucnosti, není jich moc.

Polojasno (2009)

Tak tohle mě opravdu pobavilo :-)

Pařba na třetí (2013)

Skvělé zakončení celé série, která ve svém žánru nemá konkurenci. Závěr mohl být o něco bláznivější a akčnější, ale závěrečná scéna v titulcích to "zabila". Každopádně nejlepší komedie, jakou jsem letos viděl.

Superman 4 (1987)

První za původní obsazení a druhá? ... vlastně za to jak jsem se u toho (nebo spíš tomu) nasmál.