Rosamunde Pilcher - Královna noci (2005) (epizoda)

A je tady! Primitivní a stupidní romantický film, jehož pointu máte přečtenou po prvních záběrech a který tak rád užívá otřepaných frází typu ,,Nemohu bez tebe žít" a to se hrdinové znají jen pár dnů. Navíc pomalé tempo snímku zabijí a vy se jen modlíte, ať už je konec, a to i přesto, že délka filmu je ,,pouhých" 86 minut! O polovinu kratší a hodnocení by bylo lepší...

Čelisti (1975)

Jen jedno jediné slovo mě napadá při sebemenší vzpomínce na tento snímek...klasika! Je to totiž nejvyšší meta, na kterou může film dosáhnout, a toto dílo si ji právem zaslouží. Jedná se o geniální skloubení vynikající hudby, hereckých výkonů, neopakovatelné atmosféry a podivného napětí, které diváky udrží v transu i tehdy, když žralok právě není v záběru. A že je gumovej? S tím tedy rozhodně nesouhlasím!

Milionový závod (2001)

Velmi vydařená komedie, od níž jsem nic moc nečekal, a snad právě proto na mě dolehla taková vlna překvapení. Herecká esa nezklamala a srandy je tu na rozdávání. Dokonce se nebojím říci, že film je na úrovni, co se humoru týče, snímku Blbý a blbější a za vše mluví scény jako Barbie museum a projev Hitlera. :D

Spacák pro dva (2005) (TV film)

Nenáročná a hloupoučká romantická komedie na jedno čeknutí.

Neúplatní (1987)

Postavit se samotnému Al Caponeovi chce hodně odvahy. Když se však sejde férová parta, není nic nemožné. Brian De Palma natočil gangsterku s výbornými hereckými výkony a zdařilou atmosférou dělající ze snímku kurva kvalitní podívanou.

Samuraj (2003)

Fascinující! Po celou dobu jsem (díky nějakému záhadnému kouzlu) vnímal jen film, jenž mi neumožnil, ba přímo nedovolil, odvrátit zrak ani na setinku vteřiny. A to i tehdy, když se se mnou snažil vést konverzaci můj mladší bratr. Dobře, dobře, přiznávám se, několikrát jsem se musel věnovat mému pištícímu morčeti, ale toť vše, opravdu! :) Energická hudba, sympatické postavy, trochu té srandy, mnoho krásně červené krve a hlavně zajímavý a poutavý příběh dělájí z filmu nezapomenutelný samurajský snímek. A srovnávat jej s Kill Billem je nesmyslné...

Blbý a blbější (1994)

Dementi toho největšího kalibru, jejichž počínání budete sledovat s úsměvem na líci a se slzami v očích. Ta jejich demence je naprosto rozkošná!

6. den (2000)

Áčkový nápad + béčkové provedení = standartní ,,akčňák".

Rocky Horror Picture Show (1975)

Je to skutečně šou s nezapomenutelným sladkým transvestitou z transsexuální Transylvánie v podání skvělého Tima Curryho.