Žízeň (1998) (TV film)

Už první záběry naznačují, že to bude pořádná ptákovina, která sice není v konečném součtu až tak úplně hrozná, ale svoji podprůměrnost nezapře.

60 sekund (2000)

Opravdu zajímavý akční film na jiné téma, než jsem zvyklý, s tvrdým Nicolasem Cagem, noblesními auty, hláškami nenechávajícími mě ve špatné náladě a geniální hudbou.

Jízda vysočinou (1962)

Je mi líto, ale obrovskou nadšenost mnoha uživatelů ani náhodou nesdílím, protože tento western je po většinu stopáže nemasný neslaný. První pořádná akce se odehraje 20 minut před koncem, což ne jednoho fanouška westernů zklame. Konec je navíc předvídatelný, a tak se žádné překvapení nekoná. Jediné, co mě na filmu zaujalo, byly dialogy hlavních postav a jakéž takéž výkony hlavních představitelů, avšak jen ty na průměrné hodnocení nestačí. A mrzí mě to o to víc, že jsem o S. Peckinpahovi slyšel jen samá pozitiva...

Drž hubu! (2003)

Velice příjemná komedie s inteligentním humorem a dvěma nej francouzskými herci současnosti.

Dům voskových figurín (2005)

Achjo, opět zklamání. Na to, že hlavní hrdinové jsou pokaždé teenageři jsem si už zvykl, ale co mě opravdu vytáčí je fakt, že ať uděláte těm zmutovaným hajzlům, vrahům a úchylům cokoli, vždycky zase vstanou a na konci s Vámi bojují jakoby nic. A vůbec jim nevadí, že byli postřeleni či zasaženi šípem. Další věc, která mě otravuje, jak pepřák v očích, je ,,nechání vraha" v domnění, že má dost, i když je všem úplně jasné, co nastane. No nemůžou mu jednou ti mladí nahmatat puls a ujistit se, že je mrtev? A pokud ne (což platí v 99% všech případů) tak do něj něčím bodat, jak smyslů zbaveni za všechno to prožité peklo? A to mi každý tvrdil, jak je to ,,hrubý film"... :(

Rio Bravo (1959)

Řemeslně dobře odvedená práce s pěkným prostředím, zajímavými postavami a silnými hereckými výkony ztrácející jednu hvězdičku za přílišnou roztahanost děje.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Každej o tom mluvil, že prej to musím vidět, jinak nejsem. A já vždy trochu uraženě odpovídal, že jsou kupy lepších filmů, ale určitě se na to brzy podívám. Jenže odkládal jsem to, co to šlo, ani nevím proč. Dnešek (05.08.2006) se však zapíše velkým písmem do mého filmového života, neboť právě dnes už okovy čekání povolily a já to viděl. A přiznávám, mýlil jsem se! Naprosto excelentní snímek, jemuž právem patří přívlastek kultovní a který nám všem ukázal jediné - Quentin Tarantino je úchyl a režisérský Bůh v jedné osobě!

We Will Rock You: Queen Live In Concert (1982) (koncert)

Ať se snažím jak chci, nemohu se vzpamatovat. Freddieho úchvatné převleky a božský hlas mi nedají vydechnout, o sólu bubeníka Rogera Taylora ani nemluvě ! Malinko nevýrazný mi připadal kytarista John Richard Deacon, ale je to spíše tím, že nedostal možnost sólově se projevit. Ale vem to čert, jak rád bych to zažil na vlastní kůži, hergot!!!

Čelisti 2 (1978)

Horší atmosféra, maketa žraloka a celkové zpracování znamená sestup o jednu hvězdičku oproti předchozímu dílu.