Ošklivka Betty (2000) (seriál) odpad!

Příběh o tom, jak se z nepěkně vypadající ženy, jež prahne po lásce a úspěchu, stane s jedním okem přivřeným a druhým vypichlým MISS World. Sledoval jsem to, přiznávám, ale dneska toho promarněného času lituji...

Divadlo hrůzy (1976)

Nejspíš mám též, byť sebemenší, sklony k sadismu, protože jinak si nedovedu vysvětlit, že jsem tomuto filmu, který místy nudí, ukazuje mnoho zvrhlých scén, má herecké výkony ,,na úrovni" a příběhově je primitivní jako první lidské nástroje, dal alespoň jednu hvězdičku.

Kdo hulí, ten umí (2001)

Humor černochů a huličů je mi na kilometry vzdálený, ale po druhém čeknutí musím svůj verdikt změnit z původní jedné na hvězdičky tři.

Vodní svět (1995)

První polovina, kdy jsme svědky útoku na pevnost a následného putování hlavních hrdinů, byla úžasná, čemuž napomohla perfektně vybudovaná postapokalyptická atmosféra, leč naneštěstí se polovina druhá odvíjela v mainstreamových kolejích, a tak snímek nemohl dosáhnout na metu nejvyšší.

Michael Jackson: Thriller (1983) (hudební videoklip)

Majklovy kreace mě pobavily, o tom žádná, a souhlasím, že Thriller je vyjímečný počin. Nesouhlasím jen s verdiktem, že Thriller je tatínkem všech videoklipů, poněvadž tím je videoklip k písni Bohemian Rhapsody od Queenů. Toť vše.

Úder svobody (1998)

Úder svobody není tak špatný akční film a býval bych mu dal i vyšší hodnocení, jenže to by tu nesmělo být jedno velké ALE. Tím ALE je fakt, či spíše moje přesvědčení, abych uvedl na pravou míru, že Úder svobody vznikl na objednávku americké vlády. Netvrďte mi přece, že prezident USA je osoba, jež se dokáže vždy správně rozhodnout, a že americká armáda je vždy ta hodná a do ,,nepřátelských" zemí jezdí tvořit demokracii a upevňovat bezpečnost celého světa. To je, myslím si, naivní představa, není-liž pravda?

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Hele vole, co to bylo? Jeden příšerný gag za druhým, kupa nudy a konec, o němž je lepší nezmiňovat se. Ta jedna hvězda za scénky s tetováním a zrakově postiženými chlapci.

Most přes řeku Kwai (1957)

Pravda pravdoucí, že Most přes řeku Kwai je kvalitním válečným filmem s úchvatnými exteriéry, hereckými výkony na úrovni (především Alec Guinness jako plukovník Nicholson je extratřída), návykovou melodií a infarktovým závěrem, ale 5* mu udělit nemohu, neboť knižní předloha je o stupínek lepší.

Tajemná řeka (2003)

(V KOMENTÁŘI SE NACHÁZÍ SPOILERY) Úvodní scéna, ve které si tři kamarádi hrají na ulici a z ničeho nic k nim přijede automobil, kde sedí duo pedofilů (kurwa, jak já pedofily nesnáším), byla fantastická a vypadalo to, že Tajemná řeka bude nářez. Jenže nestalo se tak a nakonec z toho by průměrnej filmeček s oslnivými hereckými výkony a posraným koncem, ale ke všemu se dostanu, takže popořadě... Po celou dobu filmu se Vám tvůrci snaží namluvit, že vrahem miloučké Katie je Dave, který byl jako malý chlapec zneužit již zmíněnými pedofily, což samozřejmě není pravda, ale přiznávám barvu, že jsem tomu prvních 30 minut taky věřil. :) Poté se někde ve mně začal utvářet pocit, že vrahem musí být někdo, kdo je nenápadný a uzavřený a snímkem se jen mihne. Kdo by to tak asi mohl být?, kladl jsem si ve svém nitru, a pak se mi to začínalo někde v nejhlubším záhybu mozku rýsovat... Brendanův němý bratr a jeho kamoš! Ti dva by to být mohli, řek jsem si, ale 100% jistota to nebyla (nakonec se ukázalo, že má domněnka měla pravdivé kořeny). Přesto tato nepříjemnost (vědomost, že znám nejspíš pravděpodobné vrahy) není hlavní příčinou, proč hodnotím pouze 3*. Ten fatální eror je totiž absolutně podělanej konec, kde Jimmyho manželka, i když ví, co strašného udělal, mele hovna na téma máš 4 srdce, nebo jsi správnej táta, který udělá pro své děti všechno a sračky podobného kalibru! Další věc, jež mě naprosto naštvala je fakt, že Sean, ačkoli po rozmluvě s Jimmym pochopí, že Jimmy zabil Dava, Jimmyho nezatkne, čímž ukazuje, že je úplně stejný (a to byl takovej sympaťák). Tyto koncové nedostatky ovlivnily mé hodnocení. Přitom má Tajemná řeka oslnivé herecké výkony (konečně jsem Laurence Fishburna poznal jinak než jako Morphea :), spád, místy zajímavou atmosféru a...a celkově měla na víc, než jen tříhvězdičkové hodnocení.

Batman: Dead End (2003)

Neříkejte mi, že toto vytvořili fanoušci a nikoli profíci...fantazie!