Stalingradská bitva II (1949)

Válečné drama natočeno soudruhy ze SSSR, okořeněno vlasteneckými kecy a velkým vítězstvím a říkající: ,,Soudruhu Staline, vždyť Vy jste byl vlastně hodný, upřímný a rozumný člověk."

Stalingradská bitva I (1948)

Hodina pušek (1967)

Western, jenž mnou projel jak nůž máslem a nic přitom nezanechal. Škoda, no...

Tělo na tělo (2002)

Obyčejná akční slátanina s fešnou Lucy Liu a zarostlým Banderasem.

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad) odpad!

Jeden můj blízký kamarád tvrdí, že mám krajně extremistické názory a že patřím přesně doprostřed názorového spektra. No, nevím sice, co je na tom pravdy, ale pohled na tato stvoření, jak řeší, jestli je ta či ona víc věřící, nebo ta či ona je tlustší, ve mně vyvolává rozhořčení a chuť, jak říkává můj bratr, nabít brokovnici a...a výsledek si domyslete sami.

Babí léto (2001)

Stalo se nepochopitelné. Já brečel. Teda skoro, ale i tak. Já, člověk, který se raduje z maličkostí, ale často mívá pesimistický pohled na svět. Člověk, který se stydí za zvěrstva spáchaná lidstvem. Člověk, který má pochopení pro různá nepohopitelná řešení. Člověk...ach, člověk, který se bojí stáří více než smrti... Pane Brodský, podal jste slovy nepopsatelný herecký výkon! A Vy samozřejmě též, paní Zázvorková!

Maltézský sokol (1941)

Herci špica, především Humphrey Bogart byl kádr, při jehož smíchu mě kolikrát zamrazilo v zádech, jak si byl jistej svým počínáním. Co tedy způsobilo ony 3*? Pomalé tempo, snad mi leckteří vytknou, že to byl úmysl, ale já tomu nemohl přijít na chuť a to mám pomalé tempo rád (Tenkrát na západě, Tenkrát v Americe), a finále snímku, jehož emocionální dopad na diváka zůstal v nedohlednu. Je to klasika, to se upřít nedá, ale přeci jen to není má krevní skupina. Takže asi tak.

Černý orel (1988)

...a to za pěkně zpracované souboje a Jean-Clauda Van Damma, jemuž záporná role vyloženě sedla.

Hříšný tanec (1987)

Hříšný tanec je jako nejoblíbenější lízatko, které, ačkoli jej lízáte každý den, nikdy neomrzí.

Space Jam (1996)

Klasická rodinná podívaná a ani o píď více.