Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Tož, budu opakovat už stokrát opakované, ale musí-li to být, tak...Terminátor 3: Vzpoura strojů, ač má své nezpochybnitelné kvality, je v porovnání s předešlými díly horší. Není to však kdovíjaké zhoršení, neboť T3 má přesně vše, co na obou jeho předchůdcích tak miluji. Akce střídá akci, hláška střídá hlášku a Švajci je opět skvělej, takže co dodat víc? Snad jen, už aby byl T4!

Ebeni v zahradě (2004) (koncert)

Na toto DVD jsem náhodou narazil v Levných knihách a protože mám hudbu bratrů Ebenů rád, neváhal jsem a DVD koupil. A nelituji! Ebeni v zahradě splnili absolutně vše, co jsem od nich čekal, inteligentním humorem počínaje a energickou a originální hudbou konče, takže rozhodování o tom, kolik hvězdiček dám, je mnohem snadnější. :)

Tak jde čas (1965) (seriál)

Ten, kdo mi sežene všechny díly tohoto seriálu, se pro mě stane Bohem!

Pasti, pasti, pastičky (1998)

Tak za tři...no, ale mohlo to být za víc. Vždyť Míra Donutilů byl takovej džoukr, Hanák frajer a Kája Roden by se se svým vzhledem mohl v klídku ucházet o titul největšího psychouše české kinematografie. Co mi však vadilo, což je taky důvod těch 3*, byl konec, kde si toho paní Chytilová naložila až přespříliš. Do té doby zábavná a vtipná komedie se během chvíle změnila v sérii morálních poučení. Úvodní kastrace čuníků je ale skutečně odpuzující a překonává jakoukoli nechutnou filmovou scénu, jež jsem měl doposud možnost vidět. Kvík!

Joey (2004) (seriál)

O stupeň horší než Přátelé , ale jinak je to stále slušná porce zábavy.