Labutí princezna (1994)

Neuvěřitelně naivní, ale i neskonale milé a zábavné. Děti se u toho budou smát a bavit, jako to umí jen ony. A není toto náhodou účel pohádek?? (dětský smích)

Orlí spáry (1992)

Poctivé béčko jak má být. Průměrná choreografie soubojů, průměrní (ne)herci a nic moc námět zpracovaný do slušné podoby. A že chtete více? Lidi, no ták...

Osbournovi (2002) (pořad) odpad!

Ten, kdo vydá knihu s názvem Rodina Ozzyho Osbourna - „Fuck na tisíc způsobů", bude milionář!

Pavoučí nestvůra (2001) (TV film)

Trapný pokus o Spider-mana s hororovým námětem.

Teletubbies (1997) (seriál)

Hahaha! Tak tady to někdo nepochopil, viďte? Ty roztomile vypadající a nadmíru se tulící postavičky, které opakují vše dvakrát, nedělají z dětí blbce, ale snaží se je pouze naučit správnou výslovnost různých slov. Bez českého dabingu by to mnoho z Vás asi (?) pochopilo, ale takto nejspíš ne! A že Vás to ,,tuli, tuli" štve? To jako mají říkat: ,,Jdeme do domku parchanti !" nebo ,,Neser mě už !" ???

Mrazík (1964)

Rok co rok, Silvestr co Silvestr. Nikdy si to nenechám ujít. Je to ruská Legenda s velkým L a dát jí méně než maximum? Naprosto nepředstavitelné!

Prci, prci, prcičky (1999)

Tím, čím je pro některé Kmotr nebo Pulp Fiction, je pro náctileté Prci, prci, prcičky.