Warrior (2011)

Jebe vam? Podte k nam! Nemam rad sportove filmy lebo vacsinou su o tom istom, az na par vynimiek. Ale 91%??? WTF?! 19. najlepsi film? Dufam, ze to je len prvotny boom a taky rating naklikali nadsenci a casom to klesne, ked si to pozru aj NEnadsenci, pretoze prave kvoli tym fajnsmekrom som prisiel o dve hodiny zo svojho zivota, ktore ma iba zase raz utvrdili, ze "bojove umenia" su uplna volovina pre agresivnych ludi co sa nezmestia do koze. A to viac je to chore a zvratene, ze kvoli peniazom je niekto ochotny dotlct vlastneho brata. Aha zabudol som, vsak je to LEN sport nie? Dakujem neprosim. Film je dobre natoceny, ale strasne dlhy, cliche nad cliche a vlastne okrem emocii v zavere neponuka absolutne nic nove, ani len v ramci zanru.

Drive (2011)

Cold-blooded pokerface Gosling? Hmmmm, neviem ci ma prave ten jeho sterilny vyraz tvare tak iritoval. Ci sa snazi rozpravat s malym chlapcom alebo rozkopava hlavu typkovi vo vytahu, furt ten isty ksicht, takze Gosling absolutne nepresvedcil. Inak bol film predovsetkym "zaujimavy" istym sposobom, toceny nie klasickym "komercnym" stylom, co sa niekomu moze pacit a niekoho to zas moze celkom uspavat a tie 3-4 sekundove pauzy medzi preslovmi pocas dialogov boli absolutne neprirodzene, takisto Gosling sa spraval v niektorych situaciach uplne iracionalne a cakal by som viac. Mozno je uz klasicky americky divak presyteny stale tym istym dokola tak trebalo zmenit styl, z ktoreho teraz niektori odpadavaju, ale ja som az taky nateseny neni.

Lokal TV (2011) (seriál)

Perfektne! Od cias slavnych SOS tu chyba dobra satira, zatial iba 2 diely, ale parada, dufam, ze sa serial udrzi. Taky slovensky South Park je tu treba, kedze je dost z coho si robit srandu :-)

Love (2011)

Ak by to nebolo slovenske, so slovenskymi hercami tak ma to nebavi. Ale uplne neskutocne som veril hercom uplne vsetko, kazde slovo kazdy pohyb. Nebol to sice scenar AKA Tarantino alebo Scorsese ale pre mna tento rok filmovy zazitok roka. A navyse to este bolo aj emotivne!

Zrození Planety opic (2011)

Kde sakra bolo to "zrození" ??? Cely film super, zaujimavy, clovek je zvedavy co bude dalej a skonci to tak debilne jak sme uz pri hollywoodskych filmoch zvyknuty....

Super 8 (2011)

Pozrel som si to len preto, ze tam bolo kdesi Spielberg. Ale bohuzial, iba niekto zneuzil jeho meno. Ok, ak by som mal 11 rokov a videl ten film tak 20 rokov dozadu tak sa doserem, ale takto to bola len klasika pre deti.

Captain America: První Avenger (2011)

V ramci zanru po sty krat zasa to iste. Scenar podla ucebnice "Ako vytvorit z nuly superhrdinu" od zaciatku nicim zaujimave. Klasicky uvod, zrodenie, nejaka akcia, cliche dialogy, zas trochu akcia a final battle a samozrejme popritom nejaka slutty cougar bitch. Clovek presne vie aka scena bude nasledovat, ako sa budu postavy spravat. Jedine co ma zaujalo bol rozdiel medzi Steveom nulou a Steveom svalovcom, ako to urobili :D Ak si niekto vyslovene ide komixovych superhrdinov nech sa paci, v USA to stale frci, ale u mna tymto absolutne neuspeli. Slabota...

To Save a Life (2009)

Uprimne som cakal viac, kedze viem ze tieto krestanske filmy nemavaju vela % a toto ma 75 tak som cakal ze v ramci zanru to bude celkom dobre. No co vam poviem- take americke. Samotny dej ziadna bomba, skor taka high school klasika o vysockovanych a o oblubenych studentoch miesana s radostami a starostami zivota. Jednoducho po filmovej stranke ziadna chutovka, skor take dost chaoticke, schyzofrenicka rezia ale za to dobra hudba, kamera a strih- herci miestami solidny. Preto som aj dal objektivne 2*. Ale subjektivne ak mam povedat, tak proste tento film neni o nejakych filmovych zazitkoch, je uplne niekde inde, skor tak na zamyslenie pre vekovu kategoriu do 18 rokov.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Zmiesane pocity mam. Sem tam emotional catchy, ale druhy krat by som si to urcite nepozrel. Chybali tomu gule, nejaky chybajuci element. Jedine co ma ako tak oslovilo bol Jacob a jeho styl :D (no homo ale fakt mal swag)

Šéfové na zabití (2011)

Uplna pecka! Vysoko pozeratelna komedia, takmer bez (skoro tradicneho) stupidneho humoru, ale ani ten miestami nevadi, dej nie je predvidatelny na hodinu dopredu, takze sa clovek nenudi. Vsetci traja kamosi boli perfektni a dlho som sa tak dobre nezasmial.