Piraňa 3D (2010)

Ta jedna hvězda je spíš díky Stevenu R. McQueenovi než samotnýmu filmu. Nechápu, proč vždycky v podobných filmech musí být tuny svlečenejch pařících opilejch vymaštěnejch lidí, zřejmě aby člověku nebylo líto, když pak umřou?Pro kluky možná o stupeň lepší díky množství odhalených poprsí, ale to myslím o kvalitě filmu nevypovídá, takže jsem zklamaná. Kvůli stovkám roztrhaných těl a zkrvavených kostí doporučuju pro masový vrahy. A ten závěr, to byl jako nějakej joke???

Hráči (1998)

geniální mluva Johna Malkoviche mě teda fakt bavila, celkově to pokerové napětí určitě zaujme hlavně jeho příznivce jako jsem já, takže bezva:) akorát teda Edward Norton mi přišel vysloveně nesympatickej tady a dávno už bych se na něj vykašlala.

Dokonalý únik (2009)

Na filmu bych ocenila především jeho pointu, která mě přiměla se na něj podívat znova, s úplně jiným úhlem pohledu, díky němuž jsem si všímala věcí, jež jsem napoprvé nebyla schopná zachytit. Ukazuje, že záleží jen na tom, z jakého úhlu se na věc díváme, a ačkoliv věc je stále stejná, může podle našeho pohledu vypadat i třeba úplně opačným způsobem, protože důležitým prvkem je také to, co vůbec sami chceme vidět.

Kladivo na čarodějnice (1969)

Absolutně emočně devastující film,hlavně pro citlivější povahy, co nesnáší nespravedlnost jako jsem já. Jinak zpracování velmi dobré, navíc podle reálných událostí. Každý si asi uvědomí, že je rád za dobu v jaké žije.

Arachnofobie (1990)

Nejlepší horor mýho dětství a iteď, když jsem na něj koukala po víc jak 10ti letech, mě docela děsil. Asi tím, že působí docela reálně, ne jako ty ostatní horory o pavoukách s obrovskýma zmutovanýma monstrama, co jsou větší než barák. Tady jsou naopak spíš menší, což se ukazuje být výhodou. Nicméně kvůli jedné vtipnější postavě bych tento film určitě za komediální nepovažovala.

Ostrov (2005)

Geniální film, který ukazuje rozdíl mezi lidmi. Jsou tací, co berou život, jaký je a neřeší ho, prostě ho žijí, lidé kolem nich přichází a odchází, berou to co se jim překládá jako pravda, realita a nepřemýšlí o tom. Druhá skupina lidí, kteří jsou pochopitelně v menšině naopak o všem pochybují, a čím víc něco působí dokonale, tím víc jim to přijde podezřelé. Do této skupiny patřím já a definitivně i Ewan McGregor v tomto filmu. Zjistit, že vlastně reálně neexistujete, že jste jen nádoby na orgány, musí být strašné. Ale člověk má jeden hlavní instinkt, žít, a toho se jen tak lehce nevzdá. Ostrov ukazuje sílu lidské mysli, hodnotu života v době, kdy se dá člověk libovolně naklonovat a nepochybně také důvěru a sílu citů, kterých jsme my lidé schopni.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Co kdyby smrt vstoupila mezi nás, v lidské podobě, navíc v podobě Brada Pitta? nejspíš by se do ní zamiloval každý, ale byla by i smrt schopna lásky? A i kdyby, jakou by to mohlo mít budoucnost? O tom je tenhle film, který, doplněn dokonalou hudbou Thomase Newmana, ve vás musí nutně něco probudit. ani závěr nezklame, a komu neukápne slza, toho nechápu.

Umění lhát (2009)

Tak tohle byl pro mě opravdu inspirující film, protože sama často přemýšlím, jaké by to bylo žít ve světě bez lží. Vtipné a osvěžující, i když svět sám o sobě dost smutný. Moc se mi ale nelíbilo, že lež zde byla podána jako nejlepší řešení a záchrana všeho, s tím bych nesouhlasila a také mluvit pravdu a říkat schválně hnusný věci, co si člověk jen tak myslí, je druhá věc, tak jsem nechápala, proč museli tohle dělat...

Pozemšťan (2007)

V podstatě jednoduchý film, který ale vznáší mnoho otázek hodných zamyšlení. Ještě několik desítek minut po zhlédnutí jsem vážně přemýšlela, zda je to všechno možné, nebo to byl jen vtip, super originální nápad.

Krvavá sklizeň (2007)

na horor bych řekla docela nadstandardní úroveň - hodně napětí, ne tak předvídatelný jako jiné filmy podobného stylu, a vcelku strašidelný