Krvavá paní (1980)

co dodat. mám hold rád filmy, kde se příliš nemluví a při tom to má pořád smysl.

Odhalená tajemství starověku (2009) (seriál)

zatím jsem viděl jen gladiátory no a nic moc teda. respektive vůbec nic nového, nebo světobornýho...

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Sriál trpí stejnou vadou jako ostatní donekonečna natahované série dnešního Hollywoodu. a to že ztratí šmrnc. z původně vtipnější verze Přátel (A to kurva mnohem vtipnější, než HIMYM) se časem staly přátelé, který jsou jen jinak obsazený. v poslední sérii tvůrcům už dochází očividně dech a doba jednotlivých scén se rapidně zkrátila, aby tam mohli dát víc CHACHACHA mrtvých lidí do pozadí. tak jako tak je zde několik hlášek, který by měly být zařazeny do běžné hovorové řeči (Na rozdíl od toho trapnýho HIMYM).

Futurama (1999) (seriál)

velký kult a pro mě jeden z nejvýznamnějších seriálů vůbec. bohužel musím (stejně jako u Simpsonů) z aposlední série jednu hvězdu ztáhnout a dost možná že v brzku přijde i o druhou z původního pětihvězdičkového hodnocení.

Ruka (1965)

velice nadčasoví poselství v v necelých 18 minutách. hodně lidí si to může vykládat různě, ale hlavní je jedno. ať děláte co děláte, musí to být po vůli Sarumanově bílé ruce.

Franta a Jarin: rendez-vous (2013)

tak to je přesně ten důvod, proč my na vidlákově nesmíme brát noví ženský o našich hospod :D úplně přesně takhle to dopadá, ať je to kdekoliv a tý holce je kolik chce. nakonec je z těch štamgastů nešťastná úplně každá :D

Ospalá díra (1999)

poprvé jsem tenhle skvost viděl jako malej parchant s titulkama, který jsem stejně nestíhal číst, ale i tak jsem z toho byl posranej až za ušima. teď po dlouhých letech a hlavně po zklamání po stejnojmenném seriálu si to musím někde stáhnout a pouštět to znova a znova. poctivá filmařina!

Ospalá díra (2013) (seriál) odpad!

jednoduše. ty hle vykrádačky všeho, jen aby se na to lidi alespoň chvilku dívaly už mě fakt nebaví. marně vzpomínám, kde v původní pohádce Ospalá díra byla zmínka o člověku, kterej cestoval časem do 21. století. to je samozřejmě zápletka Temných stínů... přidáno trochu Krimináky v (město si dosaďte) + trochu z Hanibala. ospalá díra, která opravdu stojí za shlédnutí je vážně jen ta Burtonovská! http://www.csfd.cz/film/1080-ospala-dira/

Johnny Express (2014)

mno... tak to je teda pořádnej nátěr. vyhlazení planety během jedné rozvážky balíku. otázka zní, je to vtipné, nebo je to spíš smutné? pro mě je to smutná připomínka radosti z cizího neštěstí.