Templář (2011)

Středověký průměr se vším od plitkých "superdrsných" hlášek, přes klasickou romanci až po dobývání a boj. Umělé krve by stačilo o pár desítek litrů méně.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Velmi pěkné trochu temné drama v lehkém fantasy hávu s velmi barevnými postavami. Jednoduché shrnutí, proč říkat víc? Snad jen, že jedinou vadu jsem viděl ve zvláštním běhu času. Někdy utekli celé měsíce jakoby nic a někdy pouze dny, Ze začátku(pro mě bez znalosti předlohy) trochu matoucí.4,5/5* Soundtrack 4/5*

Temný obraz (2006)

Temný obraz to skutečně byl. Způsob ztvárnění mě opravdu zaujal, příběh také nebyl špatný, ale pro mě to bylo až moc rozvláčněné a něco tomu chybělo.

Říše hraček (2007)

Na magickou a poetickou pohádku jenom šišlající Hoffman nestačí. Krásná Natalie to bohužel zachránit nemůže. Ale malým dětem by se to líbit mohlo. 2*

Idiots and Angels (2008)

Příjemný film s pěkně dokreslující hudbou. Podobné téma už tu bylo mnohokrát a ještě mnohokrát bude. V takovéto podobě však jistě ne.

Strážci - Watchmen (2009)

215 minut úžasného filmového zážitku. 5/5 (Tato verze ale nejspíš nesedne každému) 155 min verze byla taky výborná. 5/5 (Předlohu jsem neznal.)

Voda pro slony (2011)

Pattinson ukazuje, že není jen upírské dřevo a umí i hrát(vážně!). Witherspoon holt už mladší nebude, hraje však stále výborně. Příběh jednoduchý a velmi předvídatelný. Zvraty jsou předvídatelné, ale co na tom, když to tak hezky funguje. 3,5 zaokrouhleno nahoru.

Možná, miláčku (2000)

Scénář, herecké výkony i střih byli dobré, ale kamera byla strašná.