Děti moje (2011)

Pomalé, smutně veselé (alesoň občas), zajímavě ztvárněné a s dobrými hereckými výkony doplněné zvláštně kontrastním soundtrackem. Bohužel příběh je trošku bezzubý a něco tomu celému chybí.

Válečný kůň (2011)

Být to o půl hodiny kratší, tak je to dobré. Nebo kdyby to nebylo tolik rozmělněné. Takhle jsem měl pocit, že scénarista připravoval seriál a na poslední chvíli mu řekli, že z toho natočí film.

Iluzionista (2010)

Působivé, smutné, melancholické a přestože (téměř) beze slov tak výborné!

Světlonoš (2005) (studentský film)

Výborná atmosféra, velmi zajímavý námět a hlavně sochy!

Moje krásná učitelka (2011)

Klasická romantická komedie. Jenže tohle schéma už tu bylo tolikrát, že je třeba aby to mělo nějakou jiskru, nebo alespoň zvrat, který nečekáme. Tady tomu tak ale není. Vše je předvídatelné od začátku do konce. Bez šťávy.

Jeden musí z kola ven (2011)

Výborné drama! Je to přesně ten typ filmu, který má pomalejší tempo, ale přesto určitou jiskru, která se v dnešní době zas tak často nevidí. Oldman je skvělý a ostatní ho svými výkony výborně doplňují. Soundtrack slušný, ale ničím nevyniká.

Sejmout zabijáka (2011)

Mafie, "gangstři", skutečná událost... Znělo to nadějně, ale bohužel to je docela průměrný film. Škoda.

Neřízená střela (2010)

Parádní komedie s prostou zápletkou plná výborných herců.

Zrození naděje (2009)

Fanouškovský víceméně amatérský počin, který má sice výbornou grafickou stránku, ale sráží ho ne moc podařený scénář a některé "herecké" výkony. Autorům ale rozhodně fandím a jsem rád, že něco podobného vytvořili.

Dragon Age: Redemption (2011) (seriál)

Vytvořit něco podobného parta fanoušků bez podpory autorů, tak je to super (i přes ne zrovna kvalitní triky), ale takhle mi to přijde jako prostě ne moc povedená reklama na DA. Škoda.