Legenda Korry (2012) (seriál)

Slušný následník Aanga. Zajímavý příběh i zápletka a dobré (a semtam i nečekané) zvraty. Bohužel, úplný závěr posledního dílu to pro mě osobně zabil :-( Vypadalo to na dobré vyvrcholení a přípravu na další sérii se slušnými možnostmi pro pokračování a pak si asi scénaristé vzali volno a konec dopsala uklízečka za pět minu mezi dvěma cigaretama. Chjo. Do posledního dílu ****, celý poslední díl, kromě posledních 3 minut *****. A pak se to pokazilo. Další série skutečně přišly. Druhá veskrze na **** a třetí zatím také.

Avengers (2012)

Joss Teamovky prostě umí. Tak se dá shrnout tento film. Všichni hrdinové tam mají dost místa, je tam hromada dobré akce, pěkné efekty a výborné hlášky a kvalitní (komiksové) dialogy.

Bitevní loď (2012)

Tuna amerického patosu. Hromada slušné akce. Pár drsných hlášek. Přesně na takový film jsem šel do kina a takový jsem dostal a navíc měl výborný soundtrack.

Almanya - vítejte v Německu (2011)

Pěkné, vtipné, svižné. Je to komedie, ne dokument o skutečných příbězích skutečných lidí, takže to tak berte a budete se dobře bavit.

Nebezpečná metoda (2011)

Nebezpečná metoda jak natočit film. Vezměte kvalitní herce, dejte jim špatný scénář, špatné dialogy a nakonec to všechno sestříhejte, aby se v tom divák mohl ztrácet. Tadááá. Zde je výsledek. Škoda.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Krásná pocta starým klasikám. Pěkný soundtrack. Jenom představitel hlavní dětské role nebyl nicmoc. COž je trochu škoda, když je na plátně skoro pořád.

Černobílý svět (2011)

Úžasný film, plný skvělých hereckých výkonů. Pokud bych měl shrnout celý film do tří slov, tak to budou tato :"Hollywoodské ženské drama." Víc netřeba říci, protože o celkové náladě, vyznění i příběhu to poví nejvíc.