Skečbar (2010) (pořad)

Od tohoto seriálu som očakával o niečo viac. Zdeněk Izer je super komik ale v niektorých pasážach som sa nudil. Dúfam že ostatne dieli budú lepšie .

Matrix (1999)

Mám rád sci-fi filmy. A tak som si ani matrix nemohol nechať utiecť . Aj keď som si ho pozrel z menším oneskorením Matrix je určite jeden z najlepších sci-fi filmov aké som vôbec videl . Planéta Zem bola zničená a tak stroje vytvorili virtuálny svet aby mohli ovládať ludí - Matrix . Keď zomrú vo virtuálnom svete , tak zomrú aj v skutočnosti. Skvelý film, ktorý je "nabitý" špeciálnymi efektami- spomalené efekty, vyhýbanie a zastavovanie nábojov. Páčilo sa mi hlavne premiestňovanie pomocou telefónov. Tento film stojí určite za pozretie aj keď už nepatrí k najnovším titulom,a určite sa zapísal do dejín sci-fi žánru. Ak ste fanúšikom sci-fi (ako ja ) tak si rozhodne nenechajte utiecť tento skvost medzi filmami :-)

Saw 4 (2007)

Ďalší zo série SAW. Od SAW 4 som čakal niečo viac,musím uznať že som bol sklamaný.Krátka dĺžka. Pri tomto diele som sa dosť nudil.Pascí tam bolo síce dosť ale tie prechody z miesta na miesto,to sa proste nedalo. Ale aj napriek tomu SAW 4 dopĺňa informácie ktoré v predchádzajúcom dieli neboli. Záver bol ako vždy nečakaný a prepracovaný.

Ratatouille (2007)

Tento krásny príbeh o tom že variť môže každý,dokonca aj krysa ktorá žije v kanály. Prekrásna disney grafika,k tomu fracuzska hudba . Tento príbeh ma naprosto dojal ,páčilo sa mi jeho spracovanie,a hlavne jeho príbeh. :-) Ratatouille patrí k jedným z najkrajších rozprávok :-)

Saw 3 (2006)

Čím ďalej pozerám sériu SAW tak tým sú tam dômyselnejšie pasce ,ktoré by ma ani vo sne nenapadli. Zo SAW sa mi najviac páči jeho príbeh.Všetko do seba zapadá ako puzzle . Mne sa SAW séria viac a viac začína páčiť.V každom diely rozličné pasce,rozličné príbehy,a to sa mi na tom páči.Uznávam , že v tomto filme je dosť brutality,ale to sa k tomu hodí. Všetky diely čo som doposiaľ videl ,mali efektný záver , ktorý je úplne nečakaný ,ale všetko nakoniec dáva zmysel.

Číslo 9 (2009)

Rád dívam animované filmy.A nenechal som si ujsť ani tento skvelý animák. Number 9 má niečo do seba.Po vojne ,ktorú žiadny človek neprežil,sú na svete iba "handrové bábiky" . Krásna animovaná grafika,doplnená o krásnu hudbu.Od tohoto filmu som čakal niečo viac,ale na druhú stranu,ani som nebol sklamaný. Tomuto filmu dávam 85 %

Saw 2 (2005)

Z prvého dielu SAW ktorý mal neuveriteľný rozpočet 1.2 miliónov $ , sa pokračovanie rozbehlo na 4 miliónový rozpočet. SAW 2 ma nadchol tak ako jeho prvý diel.Vrah , ktorý svojim spôsobom ani vrahom nieje,iba všetko spraví tak aby sa obete zabili sami. Tento krát sa film rozrástol do väčších rozmerov.Dej sa už neodohráva v jednej miestnosti ale v celom dome , po ktorom sú rozmiestnené rôzne nástrahy.SAW séria určite má niečo do seba. Už sa teším keď si zajtra pozriem 3 pokračovanie :-)

Saw: Hra o přežití (2004)

Tak som si konečne našiel čas na tento film. Čo o ňom môžem povedať ? Saw som si predstavoval o niečo inak. Ale páve kvôli tým očakávaniam som bol. Má originálny príbeh. Napriek tomu že sa celý film odohrával v jednej miestnosti,vôbec ma nenudil.Koniec bol nečakaný a tajomný- to sa mi na tom páčilo :-) Tomuto filmu dávam 5 hviezdičiek za jeho nápaditosť a tajomnosť ;)

Kouzelníci z Waverly (2007) (seriál)

Tento seriál mám hrozne rád. Vždy keď je v Tv tak si ho nenechám ujsť . Alex, Justin a Max. Je tam veľa humoru a to sa mi páči . Alex je najlepšia : tie jej ironické poznámky proste nemajú chybu :-) Dúfam že ešte bude veľa častí. =)

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Od Harryho Pottera 6 som čakal niečo viac.Dúfal som že tam bude nejaký záverečný boj,ale toho sa asi dočkáme v 7-mom pokračovaní,kde to všetko vyvrcholí. Dosť ma šokovalo že Dumbledora zabil práve Snape . Do posledného momentu som dúfal že sa Snape ešte obráti na stranu dobra. Už sa teším na HP a relikvia smrti =)