Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Já som s týmto celovečerným filmom spokojný, Skvelý príbeh,staré dobré postavy,skvelé a vtipné hlášky. Na tomto filme sa mi páčilo aj to,že dopĺňal informácie ktoré v dieloch futuramy neboli :-)

Temný rytíř (2008)

Aj keď nepatrím k fanúšikom Batmana ,tak som si tento film musel pozrieť už len kvôli jeho hodnoteniu.Aj keď tento film má 146 minút, ani na minútu som sa nenudil,dokonca si myslím že to bolo málo na taký skvelí film ako je práve The Dark Knight :-) Dobré dialógy , akčné scény (ktorých nebolo málo ) emócie,cit ... To všetko bolo v tomto úžasnom filme na správnom mieste . K tomu ešte zloduch menom Joker ktorý má divný zmyslel pre humor . Určite si The Dark Knight zaslúži 5 hviezdičiek a moje odporúčanie.

Skála (1996)

Skalu som prvý raz videl keď mi bolo asi 10 rokov.Už v tedy sa mi hrozne zapáčil tento film. Pred mesiacom som si ho pozrel znovu. Stále sa mi tento film páči aj po tých dlhých rokoch. Nepochybne stojí za pozretie. V hlavných úlohách z mojimi oblúbenými hercami menom Nikolas Cage a ,Sean Connery tvorý tento film skvelý príbeh, ktorý aj po niekoľkých rokoch, nestratil napätie, a hodnotu....

Gladiátor (2000)

"The General, who became a slave. The Slave, who became a gladiator. The Gladiator, who defied an empire." Skvelý Hollywoodský veľkofil, z môjho obľúbeného historického obdobia- Rím. V tomto filme mi vôbec nič nechýba. Kvalitný scénar , emócie,akčné scény, skvelé výkony v podaní všetkých hercov. Výborný herecký výkon v podaní herca menom Russell Crowe. Podľa mňa, aj jeho životná rola, ktorá mu dokonale sadne. Gladiator bol, je, a dlho ešte bude môj najoblúbenejší film. "My name is Gladiator"

Transformers (2007)

Michael Bay spravil dokonalý film o robotoch ktorý sa dokážu transformovať do auta. Skvelý strhujúci príbeh ktorý ani na chvíľu neprestáva baviť , vynikajúce efekty : audiové aj videové . K tomu ešte krásna Megan Fox a vinikajúci herec Shia LaBeouf. Transformers parí k najlepším sci-fi filmom dnešnej doby,a ak ste ešte tento skvelý film nevideli , tak to rýchlo napravte Trannsformers majú moje odporúčanie,a 5 hviezdičiek :-)

Saw 6 (2009)

Šiesty diel zo série. Budem sa opakovať : znova skvelý príbeh,opäť tento príbeh odhaľuje spojitosti z minulosti- Nové pasce + opäť nečakaný zvrat . Určite SAW ako hororová séria patrí k najlepším hororom dnešnej doby .

Krotitelé duchů (1984)

Film Krotitelé duchů som videl asi keď mi bolo 9 možno 10,a zrovna to dávali v Tv. Keď som to v ten deň videl,hneď sa stal mojím obľúbeným filmom. Tento úžasný mix sci-fi a komédie ma prosto dostal. Dokáže ma stále dokáže rozosmiať.Skvelý herci skvelé efekty a masky. Ghost Busters sú naozaj legenda v sci-fi žanry.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Jeden z najlepších filmov aký som videl, a tiež najlepší útek z väzenia . Na tento film sa dá pozerať stále. Vykoupení z věznice Shawshank má skvelý príbeh,skvelých hercov a nakoniec aj skvelý koniec,ktorý bol prepracovaný, a úplne nečakaný. Všetko čo by som chcel napísať o tomto vynikajúcom filme už odznelo. The Shawshank Redemption si zaslúži postavenie najlepšieho filmu tu na ČSFD...

Ninja Assassin (2009)

Ja osobne moc v obľube nemám rád ninja alebo samurajské filmy. A nič sa nezmenilo ani po vzhlédnutí tohoto filmu. Ninja assasin určite je nadpriemerný film . Má dobrý dej , rýchle akcie.Ale zato som tu nenašiel cit ani emócie ako som očakával že v tomto príbehu budú.Vo filme si užijeme hektolitre krvy, poletujúce končatinya a to je asi tak všetko. /60%/

Saw 5 (2008)

Tento diel bol dobre natočený,boly tam litre krvy,kamerové filtry,surovosť... Hneď prvá scéna bola dobrá,aj keď na začiatok trochu brutálna ale mne to neprekážalo. Saw 5 odhaľuje ďalšie spojitosti z minulosti.Rozhodne tento diel bol lepší než predchádzajúci. Koniec bol ako vždy nečakaný. Určite si nenechám utiecť ďalšiu čas tejto kvalitnej hororovej série.