850 meters (2013)

Animace je pěkná. Děj je jednoduchý, ale závěr alespoň překvapí co, že je vlastně oněch 850 m.

Another (2012) (seriál)

Z počátku to mělo temnější atmosféru dokud neodhalili totožnost Misaki. Později přibývalo úmrtí ve stylu Nezvratného osudu. Každopádně na konci pro mě celkem překvapení a navíc jsme se o samotné kletbě nedozvěděli vůbec nic. Takže asi možné pokračování.

Blood Lad (2013) (seriál)

Jelikož to měla být komedie, musím hodnocení ubrat, jelikož vtipné to nebylo vůbec. Deset dílů v podstatě jen popisuje jednotlivé hlavní postavy, jejich historii a rodinu. Snaží se působit roztomile, což opět nefunguje. Být to jedna větší úvodní epizoda něčemu většímu tak budiž. K něčemu zajímavějšímu se seriál dostane až ke konci.

Zombeavers (2014)

Občas to byla celkem prdel. Ale jinak slátanina.

Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)

Opravdu parádní anime. Skvělá hudba, spousta akce i dojemných scén. První díly byly skvělé, ale jak od druhé třetiny přešli na schopnosti Hulka, byl jsem maličko zklamán. Čekal jsem trochu něco jiného, proto jednu hvězdu uberu.

Btooom! (2012) (seriál)

Parádní anime, kde doufám, že bude pokračování. Mix Ztracených a Hunger Games s vesměs zajímavými postavami. Seriál na jeden večer.

Klub poslední naděje (2013)

O tom, jak se ochlasta, hulič a kurevník začne vážit nejen svého života, ale i života všech ostatních. A to době, kdy a hlavně místě, kde když někdo vybočoval z normálu, byl považován za naprostého vyděděnce společnosti.

Na hraně zítřka (2014)

Parádní film. Přesto, že jde o celkem nudnou věc, jako opakování toho samého dne, tak je velice zajímavé, jak se z úplné nuly stane nový Rambo. Některá úmrtí byla celkem vtipná, a nejvtipnější byly jejich robooblečky. Opravdu se mě líbilo, že při každém restartu přišlo něco nového a nečekaného.