Vše o Adamovi (2000)

Celkem jsem se pobavil a Adam si krásně užíval. Všechny tři sestry byli sexy. Tady už chybělo jen to, aby se také zapletl s jejich matkou. No a po svatbě ? Asi jim to pěkně fungovalo dál....:-)

Pouť (2010)

Turistický průvodce po krásách světa s nádhernou hudbou. Tohle oceňuji, to potěší a vtáhne do děje. Jestli je podtext filmu uměním či americkým brakem o lidské moudrosti a životních zkušenostech už nechám na každém osobně. Já to shlédl a líbilo se mi to. Možná to chtělo pro plynulost trochu zkrátit, ale to je můj názor.

Barbarella (1968)

Kromě erotiky, žádné vzrušení. Snad jen herecké obsazení trochu film pozdvihuje. Nevím ani teď, jestli je to dobrá parodie, přihlouplá pohádka, nebo film s erotickým podtextem. Andělé prý nemají paměť jak se praví nakonec a doufám, že mně zůstane časem v paměti jen ta trocha lepšího z tohoto snímku.

Šest ran do klobouku (1981) (pořad)

Takový ten nezapomenutelný pořad z mého dětství. To házení polystyrenových míčků už mě na závěr moc nebavilo, protože mi často přišli strašně neschopní. Jako dítě jsem byl přesvědčen, že to dokáže každý a oni jsou nešikovní. Průběh pořadu s Pavlem Lukešem byl ale celkem zajímavý a hádání mě bavilo. Poplatné své době.

Spalující touha (1999)

Velice zajímavý film. Scénář i režie jsou určitě velmi kvalitní a k tomu když dodám výkon Toma i Nicol, otevírá se velmi zajímavá podívaná. Kdo má rád psychologické zápletky s trochou něžné erotiky a tajemství, určitě si tady smlsne. Hudba je velmi silným dokreslením celého snímku. Snad jen ten blázen v tom červeném hávu mohl ty popěvky trochu zkrátit, ještě po 24 hodinách mi to zní v hlavě. Ale to asi autoři chtěli, takže se jim to povedlo. Ať už jsou Kubrickovi filmy jakékoliv, se světem kinematografie se určitě rozloučil velmi pozitivně.

Bio Ráj (1988)

Po všech uvedených komentářích se nemá cenu opakovat. Philippe Noiret je určitě skvělý, můj obdiv sklízí skvěle mu sekundující Salvatore Cascio, jako malý Toto. Filmu dali ale vše i ostaní tvůrci a podtrženo kouzelnou a dojemnou hudbou Morriconeho patří film na špičku filmových zážitků, které můžete prožít. Pro milovníky filmu je samozřejmě dané téma a celý děj, jen a jen další třešničkou na dortu. Viděl jsem delší verzi a uteklo mi to jako voda. Dívejte se a kochejte se. Doporučuji....

Hříchy a svědomí (2010) (seriál)

Příběh nás dostává do sociálně-historického pozadí 2. světové války. Mladík Nito Valdi (Gabriel Garko) odložený do sirotčince, prochází později polepšovnou a se svou násilnickou povahou a výtržnickou minulostí se přidává k mafii. Seznamuje se s dívkou Carmen (Manuela Arcuri) do které se zamiluje. Když Carmen odhalí násilnickou povahu Nita, snaží se od něj odejít, ten jí však chce za každou cenu. Neviděl jsem všechny díly, takže mé hodnocení můžeme být zkreslené, ale v šesté řadě se objeví Ortensia Pizzo, kterou hraje Laura Torrisi a to mi stačí :-).

10 (1979)

Cinemax přináší někdy filmy, které neznám a tohle byl ten případ. Vcelku úsměvná komedie o jednom hudebním skladateli, který má vše a hledá co nepotřebuje. Neúspěšný sex s kráskou, které nakonec zachránil snoubence, neúspěšný sex s dívkou, která si myslí, že je příčinou nemožnosti erekce svých partnerů a barman, který má pochopení je vyvrcholení filmu v Mexiku, kam se hlavní hrdina, hnán svou posedlostí vydává. Pronásledováním krásky, kterou zahlédl přijde téměř o vše co měl, ale nakonec se dostává zpět do náruč té, která ho miluje.

Kdo je kdo (1973) (TV film)

Jé, už jsem na to skoro zapomněl. Ještě, že mi to včera televize připomněla. Takový odpočinkový příběh, jednoduchý děj i zápletka, ale určitě si tím den nezkazíte. Nenadchne, ale nezklame.

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Silikonové výplně včetně obsahu hlavy se párují se svalnatými inteligenty. Celé je to takové hezky příjemně zkonstruované show, kde se inteligence snoubí s krásou a krása jazyka českého zní lahodně našim uším jako v časech F. L. Věka. Nebo je to do prdele zase nějaká vymaštěná, primitivní kravina, kde se šuká a kurva všichni tam jsou z toho na sračky ? Ano A je správně, je to ukázka zajímavého života velmi zajímavých lidí.